Genel Kültür

İkinci Görüşte Aşk Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

İkinci Görüşte Aşk (Mon Inconnue) filmi, mevzusu, oyuncuları, yorumları, vizyon zamanı, ne vakit gösterime girecek, ne vakit çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle şeklinde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Orijinal adı Mon Inconnue olan 2019 yılında yapılmış duygusal komedi konulu bir filmdir.

İki Kişilik Aile ve Lupin adlı yapımların yönetmenliğini üstüne alan Fransız yönetmen Hugo Gélin filmin yönetmen koltuğunda oturuyor.


Fransa ve Belçika ortak yapımı olan filmin içeriği Hugo Gélin ve Igor Gotesman tarafınca kaleme alındı.

Film, karısının onu asla tanımadığı alternatif bir gerçeklikte uyanan Raphael’in, karısının kalbini en baştan kazanmaya çalışmasını mevzu ediyor. Başrollerinde Raphael rolünü canlandıran François Civil ve Olivia rolünü canlandıran Joséphine Japy içeriyor.

Film toplam 1 saat 58 dakikalık süreden oluşuyor. Fransa’da 2019 senesinde gösterime giren film 7 Temmuz 2023‘de Türkiye’de gösterime girecek.


İkinci Görüşte Aşk Filmi Konusu

Filmin mevzusu, 2009 senesinde Raphael, zamanını en yakın arkadaşı Felix ile beraber geçiren ve ilk bilim kurgu romanını bitirmek için uğraşan bir lise öğrencisidir. Bu dönemde tanıştığı Olivia ile aşk yaşayan Raphael, esin kaynağını da bulmuştur. Aradan seneler geçer ve takvimler 2019 yılını gösterdiğinde delikanlı en fazlaca satan kitapların yazarı haline gelir. Geçen on senelik süreçte Olivia ile evlenen Raphael, zamanını yalnız kitaplarına ayırdığı için evliliğinde problemler oluşmaya adım atar. Son kitabını bitirdikten sonrasında kararını veren Raphael, Olivia’ya ayrılmak istediğini söyler. Raphael, ayrılık konuşmasını yaptıktan sonraki sabahleyin uyandığında kendisini alternatif bir gerçeklikte bulur. Raphale, bir okulda öğretmen olarak çalışan ve aynı okulda öğretmenlik icra eden Melanie ile ilişkisi olan bir adamdır, ek olarak Oivia da kendisini tanımayan meşhur bir piyanist olmuştur. Bu dünyanın gerçekliğini kabullenemeyen Raphael, önceki yaşamına geri dönebilmek için harekete geçer.

İkinci Görüşte Aşk Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Derin Kabus filmimizde rol alan François Civil ve Benim Yolum adlı filmimizde rol alan Joséphine Japy içeriyor. Ayrıca Benjamin Lavernhe, Camille Lellouche, Amaury de Crayencour, Edith Scob, Juliette Dol, Samir Boitard, Christian Benedetti, Guillaume Bouchède ve Anne-Valérie Payet şeklinde isimlerde filmimizde rol alıyor.

Karakterleri

François Civil – Raphael Ramisse / Zoltan
Joséphine Japy – Olivia Marigny / Shadow
Benjamin Lavernhe – Raphael’in en iyi arkadaşı Félix / Gumpar
Camille Lellouche – Raphael’in tek gecelik ilişkisi Mélanie
Amaury de Crayencour – Olivia’nın gelecekteki ihtimaller içinde kocası Marc Deschanel
Edith Scob – Olivia’nın büyükannesi Gabrielle
Juliette Dol – Félix’in ortağı Morgane
Samir Boitard – Edebiyat öğretmeni
Christian Benedetti – Etienne Robert
Guillaume Bouchède – Le fan inconditionnel d’Olivia
Anne-Valérie Payet – Olivia’nın asistanı

Film Fragmanını buradan seyredebilirsiniz:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş