Televizyon

İlginç Bazı Olaylar 2.Sezon 11.Bölüm izle

ilginc bazi olaylar 2 sezon 11 bolum izle 6270d0f2b898c

Enteresan Bazı Vakalar 2.Sezon 11.Kısım izle ile Cuma akşamı EXXEN ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Enteresan Bazı Vakalar 2.Sezon 11.Kısım fragmanını hd özellikte yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde İbrahim Büyükak şeklinde ülkemizin beğenilen oyuncularının yer almış olduğu Enteresan Bazı Vakalar bu hafta yayınlanacak mı?

Enteresan Bazı Vakalar 2.Sezon 11.Kısım izle

Garip Bazı Vakalar 2.sürem 11. kısım özeti oku EXXEN. Garip Bazı Vakalar yeni kısım özeti oku.

YENİ KISIM ÖZETİ

35 yaşındaki İbo, hayallerinin peşinden gitmeyip ailece kalsaydı neler olurdu? Ailesiyle beraber yaşayan İbo, nişanlısı tarafınca da terk edilmiştir.
Meşhur oyuncu, senaryocu, rejisör ve güldürmen İbrahim Büyükak’ın daha evvel müjdesini verdiği, senaristliğini kendi yazdığı Garip Bazı Vakalar Exxen’de yer alacak. Peki, İbrahim Büyükak ile Garip Bazı Vakalar ne vakit başlamış olacak? İbrahim Büyükak kimdir, kaç yaşlarında? İbrahim Büyükak ile Garip Bazı Vakalar www.exxen.com ve Exxen uygulanmasında izlenebilecek. Exxen ulaşımı 1 Ocak 2021 tarihinde başlamış olacak. İbrahim Büyükak ile Garip Bazı Vakalar da 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Exxen azalık işlemlerini bitirdikten sonrasında izlenebilecek.
Ilıcalı, Exxen’de diziden müsabakaya kadar oldukça çeşitli bir yelpazede içerikler olacağını ifade etmişti. 1 Ocak’ta gösterim yaşamına başlaması tasarlanan Exxen’de yer alacak program, dizi ve gösteriler de belirli olmaya başladı. Exxen öncelikli olarak Onur Bey dizisiyle kullanmakta olanlarını buluşturacak. Aynı zamanda Aleyna Tilki ile Cemal Can’ın başrollerinde olacağı bir müzikal proje de Exxen’in bombaları içinde içeriyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri