Genel Kültür

Immortal Samsara (2022) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Immortal Samsara (2022) dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2022, Çin Dizileri 2022, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Temmuz 2022’de yayınlanmaya başlamış olan 2022 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 38 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Youku tarafınca gösterilen dizi, drama, duygusal ve fantastik türünde yer ediniyor. Dizinin yönetmenliğini ise Guo Hu ve Ren Hai Tao üstlenirken, senaristliğini Zhang Yuan Ang ve Bai Yi Cong kaleme aldı.

Dizi 17 Ağustos 2022‘de yayınlanacak kısmı ile gösterim maratonunu tamamlayacak.


Dizinin oyuncu kadrosunda Huang Sheng Chi, Zheng He Hui Zi, Zhu Rong Jun, Xiao Kai Zhong, Hou Dong, Ma Xin Yu ve Li Ming Yuan şeklinde adlar yer ediniyor.

Haftada 7 bölüm gösterilen dizi Agarwood Like Crumbs adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,3‘lük puana haiz oldu.


Immortal Samsara mevzusu

Dizinin mevzusu, Yan Dan, kadim kabile Dört Yapraklı Lotus’un tek soyundan geliyor. Yan Dan’ın tüm varlığı bir ilaç hazinesidir. O ve ikiz kız kardeşi Zhi Xi, bir yüzyıl ilkin Kraliçe Anneler Bayramına katılırken insan formuna dönüştü, sadece Yan Dan yaşamının en büyük sınavıyla karşı karşıya kaldı – onun aşk davası. Lord Ying Yuan’a aşık olması, sonraki 900 yılını onu unutmaya emek vererek harcamasına niçin oldu. Ödenecek oldukça yüksek bir karşılık!

Şimdi destekleyici Yu Mo hayatına girerek onu her gün iyi işler halletmeye teşvik ediyor. Kötülüğü cezalandırırken, Lord Ying Yuan’ın şu anki reenkarnasyonu olan iblis avcısı Tang Zhou ile karşılaşırlar. Tang Zhou’ya dört antik eseri bulma arayışında yardım ederek daha da gizemli bir sırrı ortaya çıkarırlar. Üçlü, tehlikelere karşın gerekseme duydukları kanıtı bulabilecek mi?

Immortal Samsara oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yang Zi, Cheng Yi, Ray Chang, Meng Zi Yi, Lin Yuan, Fu Fang Jun ve Vicki Xu şeklinde adlar yer ediniyor.

Yang Zi – Yan Dan / Bai Piao Liang
Cheng Yi – Tang Zhou / Emperor Ying Yuan / Xuan Ye
Ray Chang – Yu Mo
Meng Zi Yi – Zhi Xi
Lin Yuan – Shen Xiang Jun
Fu Fang Jun – Xuan Xiang / Liu Wei Yang
Vicki Xu – Immortal Fairy Ying Deng
Li Xin Ze – Huan Qin / Ji Dou Star Lord
Han Cheng Yu – Pei Luo
Elisa Ye – Yue Yao
Li Yu – Marshal Huo De
Zhu Li Lan – Chao Lan

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri