İndirimleriyle ünlü markette Sıvı yağ indirimi yapıldı! 3 litre Yudum Ayçiçek yağı 99 TL’den satılıyor - Webhaberim
Genel

İndirimleriyle ünlü markette Sıvı yağ indirimi yapıldı! 3 litre Yudum Ayçiçek yağı 99 TL’den satılıyor

(*3*)

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

İndirimleriyle ünlü markette Sıvı yağ indirimi yapılmış oldu! 3 litre Yudum Ayçiçek yağı 99 TL’den satılıyor

Türkiye ayçiçek yağı ithalatında geçtiğimiz aylarda Rusya – Ukrayna savaşından dolayı ciddi bir kriz yaşarken Rusya’nın, Karadeniz’deki sıvı yağ yüklü gemilerin geçmiş olmasına izin vermemesi, döviz kurlarındaki artışa paralel olarak yükselen küresel enflasyon tesirleri ile Türkiye’de ayçiçek yağı ciddi zamlarla karşılaşılmış olduğu açıklandı.  Bunun peşinden vatandaşlar indirimli ayçiçek yağı araştırmaya başladı. Konu ile ilgili olarak yaşanmış olan gelişmeler sonrasında ayçiçek yağı krizi dinmeye başladı sadece vatandaşlar daha ucuz nereden alınır diye araştırmalarına devam etti.

(*99*)AYÇİÇEK YAĞ FİYATLARI

BİM’de 5 litre ayçiçek yağı tutarları “Yudum 5 LT ayçiçek yağı – 169 TL Orkide 5 LT ayçiçek yağı – 165 TL Sole 5 LT ayçiçek yağı – 155 TL” olarak paylaşıldı. BİM’in yanı sıra ŞOK marketlerde de ayçiçek yağı tutarları aktarıldı.

ŞOM marketlerde ise ayçiçek yağ tutarları şöyleki aktarıldı:

“Evin 5 LT pet ayçiçek yağı – 155 TL Evin 2 LT ayçiçek yağı – 69 TL Evin 5 LT pet mısır yağı – 179 TL Lio Riviera 1 LT – 60,25 TL Lio Sızma 2 LT zeytinyağı – 130,95 TL”

(*99*)3 LİTRE AYÇİÇEK YAĞINA İNDİRİM YAPILDI

Tüm bunların yanı sıra Migros marketlerde de indirim günleri başladı. Migros’ta 3 litre Yudum ayçiçek yağında indirim yapılmış oldu. Buna gore 3 litre Yudum ayçiçek yağı 134,90 TL’ye satılıyordu. Ancak yeni indirimle beraber 3 litre ayçiçek yağı 99,50 TL’ye satılmaya başlandı.

İşte indirimli ürün:

1659808222 13 Indirimleriyle unlu markette Sivi yag indirimi yapildi 3 litre Yudum


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri