İnternetsiz Navigasyon [Telefon] Nasıl Kullanılır? Programı İNDİR | Ücretsiz - Webhaberim
Sosyal Medya

İnternetsiz Navigasyon [Telefon] Nasıl Kullanılır? Programı İNDİR | Ücretsiz

İnternetsiz navigasyon ücretsiz bir şekilde kolay bir halde mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız ihtiyaç duyulan işlemler bulunmaktadır. Hemen detaylarına bakalım.

[İnternetsiz Kullanılan Navigasyon Uygulamaları] için Tıklayın…

İnternetsiz Navigasyon [Telefon] Nasıl Kullanılır?

Internetsiz Navigasyon

Google Haritalar uygulamasını web bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. İnternetsiz Google Haritalar’ı iyi mi çevrimdışı kullanabilirsiniz, tüm detaylarına bakalım.

1- İlk olarak dışarı çıkmadan ilkin ve Google Haritalar’ı web olmadan kullanabilmek için web bağlantısı gerekmektedir. Google Haritalar uygulamasını açın ve gideceğiniz yeri aratarak bulun.

(Bu arada eğer daha ilkin internete bağlamadıysanız ve akıllı telefonunuzda web yoksa yada çekmiyorsa buradan https://tarihiyolculuk.com/internetsiz-navigasyon-uygulamalari/ bakarak tamamen internetsiz kullanabileceğiniz navigasyon uygulamalarına bakabilirsiniz.)

telefona internetsiz navigasyon indir

2- Daha sonrasında bölgenin haritasını web olmadan kullanmak için akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında uygulamanın sol üst köşesinde bulunan menü simgesine dokunun ve oluşturulan listeden Çevrimdışı haritalar kısmını seçin.

cep telefonu internetsiz navigasyon

3- Bu şekilde bir ekran sizi karşılayacak. en üstte bulunan Kendi haritanızı seçin kısmına tıklayarak indireceğiniz bölgeyi kapsayan haritayı seçme ekranına geçin.

En iyi ucretsiz cevrimdisi navigasyon

4- Haritasını indirmek istediğiniz bölgeyi, aşağıdaki resimdeki benzer biçimde mavi kutu içine alın.

Android internetsiz navigasyon tavsiye

5- Ardından Google, bu ekranda haritanız için ne kadar bir veri indirmesi bilgisi gelecek. Bölgeyi seçtikten sonrasında indir butonuna tıklayın ve haritanın telefonunuza indirilmesini bekleyin.

6- Burada indirme bittiğinde haritanız akıllı telefonunuzda depolandığından, web bağlantınız olmadığında bile haritayı kullanabilirsiniz.

internetsiz navigasyon indir iphone

7- Son olarak web bağlantınız olmadığında Google Haritalar uygulamasını açın. Ardından sol üstteki menü simgesinden Çevrimdışı haritalar kısmına dokunun. İndirdiğiniz haritaların listesini görmüş olacaksınız ve kullanabileceksiniz.

internetsiz navigasyon indir bedava

Not: İndirmiş olduğunuz haritaları 30 gün içinde güncellemeniz gerekmektedir, aksi halde 30 günün sonunda silinmektedir.

Bu arada buradan internetsiz navigasyon ile ilgili tüm bilgilere https://webhakim.com/internetsiz-navigasyon.html ulaşabilirsiniz.

İnternetsiz Navigasyon Nasıl İndirilir?

İnternetsiz navigasyonu kolayca indirebilirsiniz.

  • İlk olarak Android telefon yada tabletinize bir SD kart takının.
  • Google Haritalar uygulamasını açın.
  • Profil resminiz yada adınızın baş harfi.
  • Çevrimdışı haritalar kısmına dokunun. Sağ üst köşede Ayarlar kısmına dokunun.
  • Son olarak “Depolama alanı tercihleri” altında SD kart kısmına dokunun.

En İyi İnternetsiz Navigasyon Hangisi?

Sygic GPS Navigation ve https://maps.me/ güvenilir çevrimiçi ve çevrimdışı özelliklere haiz en popüler çevrimdışı navigasyon uygulamalarındandır. Ülkenin tüm haritasını indirmenize izin vermektedir.

İnternet Olmadan Navigasyon Çalışır Mı?

Navigasyon cihazları internete bağlantısı olmadan iş yapmaktadır. Bunların lüzumlu Çevrimdışı Haritaları’ı ayarlamanız gerekmektedir. Tarihiyolculuk.com sitesi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Teknoloji ve toplumsal medya haber sitesi olan Webhakim.com sitesinin haberine bakılırsa internetsiz navigasyon ve uygulamaları yöntemlerine bakalım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri