Genel Kültür

İntikam Kankam Film Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

İntikam Kankam film yorumları, ekşi, Do Revenge, film yorumu, film yorum, film yorumu, Netflix, ekşi lügat, imdb, izle, 2 olacak mı, film araştırma, analizi benzer biçimde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Netflix’in Eylül 2022 içeriklerinden kabul edilen Do Revenge filmi platformdaki yerini almış olduğu günden bu yana fazlaca konuşulanlar içinde yer almayı başardı. Film, Camila Mendes, Maya Hawke, Rish Shah, Sophie Turner, Sarah Michelle Gellar, benzer biçimde başrol oyunuları ile dikkatleri üstüne toplamayı başardı. Bizde film hakkında meydana getirilen konuşma ve yorumları sizler için derledik. İzleyenlerinden 6,1’lik imdb puanı toplayan dizi için hadi gelin beraber İntikam Kankam film yorum ve tepkilerine bir göz atalım.

İntikam Kankam Film Konusu

Filmin mevzusu, İki lise talebesi grubu, Drea ve Eleanor’un hayatları alt üst olur ve liseleri tarafınca reddedilir. Başlangıçta yalnız adam arkadaşı Max için hazırlanan üstsüz bir videosunun sızdırılmasından sonrasında, Drea utanç duyar. Eleanor, Carrissa’yı tuttuğu ve onu öpmeye çalıştığına dair bir söylenti yayılmaya başlayınca dışlanır. Drea ve Eleanor bir dostluk kurar ve birbirlerinin zorbalarının peşine düşmeyi kabul ederler.

jennifer kaytin robinson’ın yazdığı ve yönettiği, sophie turner, maya hawke ve maia reficco benzer biçimde adları kadrosunda buluşturan netlfix filmi; bir kara güldürü projesi.


İntikam Kankam Film Yorumları

İntikam Kankam Film Ekşi Yorumları

İntikam Kankam Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

  • karinca beli

Bu içeriklerimizi de sevebilirsiniz;

The Lørenskog Disappearance Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri