Güncel

İpek Filiz Yazıcı’nın Son Paylaşımı Hamilelik İddialarını Gündeme Getirdi 

Meşhur oyuncu İpek Filiz Yazıcı’nın son toplumsal medya paylaşımı, hayranlarını ve takipçilerini kafa karışıklığına sürükledi. Geçtiğimiz yıl müzisyen Ufuk Beydemir ile evlenen 21 yaşındaki oyuncunun belirginleşen göbeği, hamilelik spekülasyonlarının doğmasına niçin oldu. Ancak Yazıcı, yapmış olduğu izahat ile bu iddiaları yalan olduğunu beyan etti. 

İpek Filiz Yazıcı, Aşk 101 dizisindeki rolüyle geniş bir fanatik kitlesine ulaşmış ve dikkatleri üstüne çekmişti. Geçtiğimiz yıl kendisinden 10 yaş büyük olan müzisyen Ufuk Beydemir ile dünya evine giren genç oyuncu, evliliğini her insanın gözü önünde yaşamıştı. Ancak son paylaşımıyla beraber hamilelik iddiaları gündeme oturdu. 

Yazıcı, “Yeni rengimi buldum” notuyla paylaşmış olduğu bolca elbiseli bir fotoğrafıyla takipçilerinin dikkatini çekti. Bu fotoğraf üstüne, fanatiklerinden “Kesin hamile”, “Annelik güzelliği gelmiş, kızın olacak” benzer biçimde yorumlar yağmaya başladı. Ancak genç oyuncu sessizliğini korudu ve yorumlara yanıt vermedi. 

ipek yazicioglu hamile

Durumu araştırmak için Gazeteci Birsen Altuntaş, İpek Filiz Yazıcı’ya ulaşarak hamilelik iddialarını sordu. Yazıcı, iddiayı kati bir üslupla yalanlayarak, “Bir takım evlilik kiloları aldım. Daha ben bebeyim” şeklinde konuştu. Ayrıca güzel oyuncu, kısa sürede eski formuna geri döneceğini de belirtti. 

İpek Filiz Yazıcı, “İçimizdeki Ateş” dizisi ve “Mitat” filmi benzer biçimde projelerde yer alarak kabiliyetlerini kanıtlamış bir isim. Takipçileri, Yazıcı’nın yakında eski formuna döneceği ve kariyerine odaklanmaya devam edeceği mevzusunda ümitli. 

The post İpek Filiz Yazıcı’nın Son Paylaşımı Hamilelik İddialarını Gündeme Getirdi  appeared first on TV Gündemi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş