İÜ AUZEF sınav sonuç ekranı görüntülendi! AUZEF telafi sınavı sonuçları açıklandı mı? - Webhaberim
Genel

İÜ AUZEF sınav sonuç ekranı görüntülendi! AUZEF telafi sınavı sonuçları açıklandı mı?

İÜ AUZEF sınav netice ekranı görüntülendi! AUZEF karşılama imtihanı neticeleri açıklandı mı? İÜ AUZEF sınav netice ekranı görüntülendi! İstanbul Üniversitesi’nin açık ve uzaktan eğitim fakültesi olan AUZEF karşılama imtihanları Şubat ayının 12 ve 13’ünde reelleştirildi. Imtihanların arkasından gözler neticelerin açıklanacağı tarihe çevrildi. İşte İÜ AUZEF sınav netice ekranı

AUZEF sınav neticeleri için coşkulu bekleyiş devam ediyor. 12-13 Şubat tarihlerinde düzenleme edilen AUZEF karşılama sınavının arkasından AUZEF sınav neticeleri için gözler İstanbul Üniversitesi’nden gelecek açıklamaya çevrildi.
Neticeler belirli olur olmaz haberimizde yer alacaktır.

AUZEF’in bir evvelki imtihanları 13-14 Kasım’da reelleşmiş neticeler ise 26 Kasım’da duyuru edilmişti. AUZEF karşılama imtihanının neticelerinin ise bu hafta içinde açıklanması planlanıyor.

AUZEF sınav neticeleri https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ adresinden duyuru edilecek. AUZEF Imtihan neticelerini http://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanmakta olan adı ve şifreniz ile giriş yaparak bilebilirsiniz.

AUZEF sınav neticeleri için coşkulu bekleyiş sonlanmış oldu.
Öğrencilerin aldıkları puanı görüntülemek için https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ adresine AKSİS kullanmakta olan adı ve şifresi ile giriş yapması gerekiyor.

2022 AUZEF kayıt yenileme işlemi iyi mi ve ne vakit yapılır?

AUZEF sınav neticeleri açıklandı mı? 2022 AUZEF sınav neticeleri denetleme ekranı!

AUZEF kayıt yenileme iyi mi yapılır? Kayıt yenileme fiyatı ne kadar?

.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri