Genel Kültür

Jamtara Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Jamtara dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 3.sürem ne vakit, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

16 Eylül 2022’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi kabahat türünde yer ediniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Amit Sial, Dibyendu Bhattacharya, Aksha Pardasany, Sparsh Shrivastav, Anshumaan Pushkar, Aasif Khan ve Monika Panwar şeklinde adlar yer ediniyor.

Dizinin yönetmenliğini Soumendra Padhi üstlenirken, senaristliğini Trishant Srivastava ve Nishank Verma kaleme aldı.


Dizinin orijinal adı: Jamtara: Sabka Number Ayega

Jamtara mevzusu

Dizinin mevzusu, Kasabalı bir grup genç, kârlı bir dolandırıcılık operasyonu yürütmektedir. Ama yolsuz bir politikacı bu işten hisse isterken bir polis memuru da bununla savaşmak ister. Rocky, Sunny ve arkadaşlarının başarıya ulaşmış dolandırıcılık operasyonu, yolsuz bir mahalli siyasetçinin ilgisini çeker. Rocky ve Sunny içinde gerginlik yaşanır. Genç adamları tutuklama girişiminin engellenmesi, tutkulu yeni polis şefinin canını sıkar. Sunny, Gudiya’nın annesine bir teklif götürür. Dolly, bir siber suçlar memurundan yardım ister. Adamların bazıları Sunny’nin tarafına geçince Rocky intikam almayı planlar. Sunny’nin düğünü davetsiz konuklarca bölünür. Sunny’nin yardımına babası yetişir. Brajesh, enerjisini kullanır. Saurav, polisleri dolandırıcılık hakkında eğitirken Sunny ve Gudiya, kendi eğitimlerini düzenler.

Athena Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Jamtara oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Amit Sial, Dibyendu Bhattacharya, Aksha Pardasany, Sparsh Shrivastav, Anshumaan Pushkar, Aasif Khan ve Monika Panwar şeklinde adlar yer ediniyor.


Amit Sial – Brajesh Bhaan
Dibyendu Bhattacharya – Inspector Biswa Paathak
Aksha Pardasany – SP Dolly Sahu
Sparsh Shrivastav – Sunny
Anshumaan Pushkar – Rocky
Aasif Khan – Anas Ahmad
Monika Panwar – Gudiya Singh
Harshit Gupta – Baccha
Rohit KP – Munna
Aatm Prakash Mishra – Bachchu
Kartavya kabra – Shahbaaz
Monu Kanojiya – Chhotu
Simran Mishrikoti – Varsha Mishra

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri