Magazin

Jose Sosa’nın Sevgilisi Mina Ceran Kimdir? Mina Ceran Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Mina Ceran Instagram Hesabı

Geçtiğimiz aylarda 18 senelik eşi Carolina Alurralde’den boşanan Jose Sosa’nın Mina Ceran ile aşk yaşamış olduğu iddia edildi. Sosyal medyanın en popüler fenomenleri içinde yer edinen Mina Ceran, bir süredir İbiza’da dinlence yapıyor. Ceran, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından İbiza’da çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda 18 senelik yaşam arkadaşı Carolina Alurralde’den ayrılan Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Jose Sosa’nın da İbiza’da dinlence yapmış olduğu iddia edildi. İkilinin toplumsal medya hesaplarından değişik zamanlarda paylaşmış olduğu karelerdeki benzerlik ise bir başka dikkat çeken ayrıntıydı.

Jose Sosa’nın Sevgilisi Mina Ceran Kimdir?

Mina Ceran, 1 Ocak 1996 senesinde Antalya’da hayata gözlerini açtı. Eğitim hayatına Antalya’da başlamış olan Ceran, liseyi tamamladıktan sonrasında Eskikent Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Kısmı’nü kazanmıştır ve bu bölümden mezun oldu. Ceran, mezuniyetin arkasından sonrasında eğitimine Antalya Bilim Üniversitesi İşletme Yönetimi Kısmı’nde devam etti.

2013 senesinde “Face of Antalya” adlı güzellik yarışmasında birincilik elde etti. ‘Market güzeli’ lakabını aldı. Şu sıralar ise meşhur futbolcu Jose Sosa ile adı beraber anılıyor.

Mina Ceran Instagram Hesabı

Kendisi bir toplumsal medya fenomeni olan Mina Ceran, Instagram hesabını oldukça etkin kullanıyor. Onun hesabına @minaceran adresinden ulaşabilirsiniz.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri