Dizi Haberleri

Kaçış 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle (Disneyplus)

Disney+

Kaçış 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle (Disneyplus)

Uzun zamandır beklenen Kaçış dizisi 1. Sezonu Disney Plus da üyelerle buluştu. Yayınlanan 8 bölümlük seri ile Disney Plus platformunda en fazlaca dört gözle beklenen dizilerden önde gelen Kaçış 1. Sezon 3. Kısmı ile sizlerle.

Kaçış 1. Sezon 3. Bölüm Full İzle. Vatanımızda dizi ve film severlerin hizmetine oluşturulan Disney Plus platformu ilk Türk yapımı dizisini bu hafta seyirciler ile buluşturdu. Yayınlanan tanıtım videosu ile insanların en fazlaca merak etmiş olduğu dizilerden önde gelen Kaçış 1. sezonu ile fazlaca ses getirecek şeklinde duruyor. Yayınlanan iki bölümün ardın 3. kısmı binlerce şahıs web arama motorlarında araştırmaya başladı.


Kaçış İzle

Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı Kaçış dizisi 1. Sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. O Medya ve Same Film imzalı Kaçış dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde adım atmıştır. Tanıtım fragmanı kısa sürede büyük ilgi gören Kaçış dizisi Mardin’in Ezidi Köyün de çekilmektedir. Disney Plus bugün ilk Türkçe içeriğini seyircilerle paylaştığını duyurdu. Duyuru ile beraber Escape serisinin teması, oyuncu ekibi ve gösterim süresi hakkında informasyon geldi. Engin Akyürek’in yazıp oynadığı Kaçış dizisi Disney Plus platformunun açılışıyla seyirci karşısına çıkacak.


‘Kaçış’ dizisinin mevzusu cenk fotoğrafçısı Mehmet ve değişik ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak suretiyle bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu köktencilik terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri coşku dolu bir üslupla anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği sıkıntılı mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanmış olan insanlık dramına da değişik bir görüş açısı sunacak olan ‘Kaçış’ fazlaca yakında bir tek Disney+’ ta yayınlanacak.


Kaçış 3. Kısmı Nereden İzleyebilirim?

Disney Plus 14 Haziran’da Türkiye’de ki faaliyetlerine başlayacağını bildirdi. Marvel serisinden birçok filme kadar Disney Plus’da yer alacak iken Türkiye’de başlamış olacak olan yapımlar ise her gün açıklanmaya devam ediyor. Disney Plus Kaçış dizisi ile beraber Türkçe içerik sayısı 10’a ulaştı. 14 Haziran’a kadar birçok projeden bilgiler gelmeye devam edecek iken Kaçış dizisine dair detaylarda paylaşılıyor.

Walt Disney Company, eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birisidir. 16 Ekim 1923 tarihinde Walt ve Roy Disney kardeşler tarafınca kurulan animasyon stüdyosu, büyüyerek Hollywood stüdyoları haline geldi. Türkiye’de 14 Haziran 2022’de yayına başlamış olacak olan Disney+, standart fiyatlandırmasını aylık 34,99 TL ya da senelik 349,90 TL olarak belirledi. The Walt Disney Company’nin dijital gösterim platformu Disney+ bir tanışma paketi de hazırladı.

Benzer İçerik: Kaçış 1. Sezon 2. Bölüm Full İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri