Televizyon

Kaderimin Oyunu 25.Bölüm 2.Fragmanı

kaderimin oyunu 25 bolum 2 fragmani 62a0e0cad6ce3

Kaderimin Oyunu 25.Bölüm 2.Fragmanı ile STAR TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Kaderimin Oyunu dizisinin yeni kısmı 10 Haziran Cuma akşamı 20.00’da STAR TV’de!

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kaderimin Oyunu bu hafta yayınlanacak mı?

Kaderimin Oyunu 25.Bölüm 2.Fragmanı

Kaderimin Oyunu dizisinin 25. bölüm özeti oku STAR TV. Kaderimin Oyunu dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Cemal’in katliam suçunu üstlenmesi tüm sırların birer birer ortaya çıkmasına niçin olur. Asiye ve Cemal’in ilk kez omuz omuza savaşım vermesi aralarındaki buzların erimesini sağlar. Tüm yaşananlarla baş edemeyen Helin kontrolünü kaybeder. Bu durumda en fazlaca canı yanan gene Cemal olacaktır.

Nergis ve Uğur kaçarken karşılarına beklemedikleri birinin çıkmasıyla yeni bir antak kalma halletmeye zorunlu bırakılırlar. Cemal’in sevdiklerinin hayatlarını korumak için almış olduğu karar Asiye’de hayal kırıklığı yaşatırken, Mahir bu durumu kendi lehine çevirmeye çalışır. Asiye ise bu durumdan dolayı görevli tutulacağından habersizdir. Helin’in Asiye’yle olan hesaplaşmasından haberdar olan Cemal tüm oyunu yeni baştan kuracaktır.

Kaderimin Oyunu Dizi Konusu

Üvey anası tarafınca büyütülen Asiye, sıkıntılı geçen çocukluk döneminden sonrasında 17 yaşına erişince evden kaçma sonucu alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki evladı dünyaya gelir fakat geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer. Amasya’dan İstanbul’a geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, yolda asla tanımadığı halde kendilerine yardım eden, uzun seneler sonrasında Rusya’dan İstanbul’a dönmekte olan Mahir’le tanışır. Mahir yardımıyla, Demirhan konağına sığınacak olan Asiye ve evlatları için bu bir kurtuluş değil, kaderin fena bir oyunudur.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş