Memur ve Personel Alımı

Kadınlar Günü Kutlamalarına Ziraat Bankası da Müthiş Desteğiyle Katılıyor! 60 TL Ödeme Hesaplara Aktarılacak!

8 Mart günü, tüm dünyada “Dünya Kadınlar Günü” olarak kutlanıyor. 8 Mart tarihinin bu sebeple anlamı oldukça büyük ve bu tarihte Ziraat Bankası, hanımefendiler için büyük bir jeste imza atmaya karar verdi. Ziraat Bankası, Dünya Kadınlar Günü kutlamalarında hususi avantajlı fırsatlarını duyurdu ve Kadınlar Günü kutlamaları için hazırlıklar sürerken, 4 – 9 Mart 2022 tarihleri içinde yapılacak olan 250 TL ve üstü alışverişler için 60 TL Bankkart Lira kazanma fırsatını sundu.
İşte ayrıntılar…

Ziraat Bankası’ndan Dünya Bayanlar Günü Jesti

kadinlar gunu kutlamalarina ziraat bankasi da muthis destegiyle katiliyor 60 tl odeme hesaplara aktarilacak 62260cfc4dbeb

Ziraat Bankası Dünya Bayanlar Günü’nde jest yapmayı unutmadı. Ziraat Bankası Bankkart vasıtasıyla ya da Ziraat Bankası kredi kartıyla meydana getirilen alışverişlerde, Ziraat Bankası alıcılarının 60 TL armağan kazanma bahtı bulunuyor. Bu noktada, kampanyaya katılım gerekiyor ve kampanyadan yalnızca katılım gösterenler faydalanabiliyor.
Bu sektörler içinde ise kuaför, aksesuar, hoşluk, saat, kuyumculuk ve mücevherat, bakım merkezi, çiçek ve kozmetik sektörleri içeriyor.

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılım elde eden Ziraat Bankası alıcılarının reelleştireceği ilk 250 TL ve üstündeki alışveriş neticesinde ilk 20 TL Bankkart’a anında yükleniyor. Ardında ise aynı gün içinde değişik noktalarda meydana getirilen 250 TL ve üstü alışverişler de ilk kampanya dahilinde ele alınıyor.
Bankkart uyuşması olmayan yerlerden ya da sektör dışındaki alışverişlerde bu kampanya geçerli olmuyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri