Dizi Haberleri

Kahramanlık Sırası Bizde film konusu ve oyuncuları

İnternet üstünden aileleri ile beraber film seyretmek isteyen insanoğlu film araştırmalarına devam ediyor. Aile kategorisinde yer edinen Kahramanlık Sırası Bizde filminin konusu nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Macera ve güldürü türünde film izlemeyi seven ve ailesiyle keyifli zaman geçirmek isteyen insanların ilgisini çekmeyi başarabilecek Kahramanlık Sırası Bizde filmi internetten araştırılıyor. Peki Kahramanlık Sırası Bizde filminin konusu nedir? Kahramanlık Sırası Bizde filminin oyuncuları kimler? Kahramanlık Sırası Bizde filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kahramanlık Sırası Bizde filmi

Kahramanlık Sırası Bizde filmi serüven, güldürü ve aile kategorisinde 25 Aralık 2020 tarihinde gösterilen Netflix’in orijinal yapımlarındandır. Kahramanlık Sırası Bizde filminin süresi 1 saat 40 dakikadır. Filmin yapımcılığını, senaristliğini ve yönetmenliğini Robert Rodriguez üstlenmiştir.

Kahramanlık Sırası Bizde filmi konusu

Kahramanlık Sırası Bizde filmimizde dünyayı salgın eden uzaylılar hedeflerine süper kahramanları almış ve onları kaçırmıştır. Dünyayı kurtarmak için kaçırılan süper kahramanların evlatları kolları sıvamış ve mücadeleye adım atmıştır. Devlet, süper kahramanların evlatlarının hepsini bir yerde toplamıştır. Missy Moreno ise akıllı bir çocuktur ve bu mücadelede tüm enerjisini ortaya koyup başarı göstermiş olmak istemektedir.

Kahramanlık Sırası Bizde filmi oyuncuları

Kahramanlık Sırası Bizde filmimizde Pedro Pascal Marcus Moreno karakterini, Priyanka Chopra Jonas Mrs. Granada karakterini, Christian Slater Tech-No karakterini ve Boyd Holbrook Miracle Guy karakterini canlandırmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri