Genel Kültür

Kalp Sancısı Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kalp Sancısı (Só Se for por Amor) dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sürem ne vakit, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

21 Eylül 2022’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi müzikal ve drama türünde içeriyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Lucy Alves, Filipe Bragança, Agnes Nunes, Micael, Giordano Castro, Adriano Ferreira, Luiza Fittipaldi, Bruno Fagundes, Clarissa Müller ve Gustavo Vaz şeklinde adlar içeriyor.

Dizinin yönetmenliğini Ana Luiza Azevedo, Gisele Barroco, Joana Mariani üstlenirken, senaristliğini Luciano Patrick kaleme aldı.


Dizinin orijinal adı: Só Se for por Amor

Kalp Sancısı mevzusu

Dizinin mevzusu, Deusa’nın solo kariyeri, Tadeu ile olan ilişkisini zedeler. Eva ise yazdığı şarkıları büyük bir sanatçının söylemesini ister. Oldukca geçmeden bu üçlünün yolları kesişir. Eva meşhur bir şarkıcıya müziğini dinletince hayalleri gerçekleşmenin eşiğine gelir fakat bir trajedi buna engel olur. Bu esnada Deusa’ya yeni kapılar açılır. Eva, radyonun tanınan isimlerinden Alex Fernão’ya bir teklif sunar. Deusa yüzünden César Marcolo ile Ana Lígia’nın arası açılır ve Deusa’nın bir karar vermesi gerekir. Deusa stüdyoda ilk single’ı üstünde çalışırken Roberta bir seçmeye katılır. Eva’nın evine beklenmedik bir konuk gelir.

Nelton, kız arkadaşına tatlı bir teklifle sürpriz yapar. Deusa’nın solo kariyeri ivme kazanırken Alex öfkelenir ve Eva’yla olan anlaşmasını bozar.


The Perfumier Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kalp Sancısı oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lucy Alves, Filipe Bragança, Agnes Nunes, Micael, Giordano Castro, Adriano Ferreira, Luiza Fittipaldi, Bruno Fagundes, Clarissa Müller ve Gustavo Vazgibi adlar içeriyor.

Lucy Alves – Deusa
Filipe Bragança – Tadeu
Agnes Nunes – Eva
Micael
Giordano Castro
Adriano Ferreira
Luiza Fittipaldi
Bruno Fagundes
Clarissa Müller
Gustavo Vaz

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri