Güncel

Kanal D Seversin 4. bölüm full, tek parça izle | Seversin son bölüm izle Youtube

Başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün rol almış olduğu, keyifli hikayesi ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Seversin’ 4. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Diziyi seyretmek isteyenler haberimizde bulunan Kanal D Seversin 4. bölüm full, tek parça izle | Seversin son bölüm izle Youtube linklerine ulaşabilir…

Seversin dizisi yeni bölümüyle Kanal D seyircisi karşısına çıktı. Asya, Selçuk’un karısının açıklamaları ve Ferdi’nin kendisini kurtarmak için “Kadının söyledikleri doğrudur.” demesinden sonrasında oldukça zor durumda kalır. Oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Hovarda, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin’in yer almış olduğu Seversin dizisinin son bölümünü seyretmek isteyenler için haberimizde Kanal D Seversin 4. bölüm full, tek parça izle | Seversin son bölüm izle Youtube linklerine yer verdik.

KANAL D SEVERSİN 4. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | SEVERSİN SON BÖLÜM İZLE YOUTUBE

Asya, Selçuk’un karısının açıklamaları ve Ferdi’nin kendisini kurtarmak için “Kadının söyledikleri doğrudur.” demesinden sonrasında oldukça zor durumda kalır. Asya’yı aslolan hayal kırıklığına uğratan ise ailesinin kendisine değil, üstüne atılan iftiraya inanması olacaktır.

Kanal D Seversin 4. bölüm full, tek parça izle | Seversin son bölüm izle Youtube

Tolga ise bu zamanda Asya’nın yanında durur ve Asya’nın haklı bulunduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. Fakat işi o denli da kolay olmayacaktır. Tolga’nın, yalnız Asya’nın değil, dizinin çekimlerinin rahat ilerleyebilmesi için Kadir’in de itimatını kazanması gerekmektedir.

KANAL D SEVERSİN 4. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

SEVERSİN SON BÖLÜM İZLE YOUTUBE

Kanal D Seversin 4. bölüm full, tek parça izle | Seversin son bölüm izle Youtube

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri