Genel Kültür

Karmaşık Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Karmaşık (Collision) film, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Film hakkında

16 Haziran 2022′de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix Cenup Afrika orijinal filmidir. Toplam 1 saat 39 dakikadan oluşan film, hata, dram ve gerilim türünde içeriyor.

Filmin yönetmenliğini Fabien Martorell üstlenirken, senaristliğini William Gillin, Fabien Martorell ve Sean Cameron Michael kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Langley Kirkwood, Tessa Jubber, Bonko Khoza, Mpho Sebeng, Vuyo, Zoey Sneedon ve Siphesihle Vazim şeklinde adlar içeriyor.


Film Cenup Afrika’nın Johannesburg kentinde çekildi.

Yapım IMDb‘de 5,1‘lik puana haiz oldu.

Filmin orijinal adı: Collision


Karmaşık mevzusu

Filmin mevzusu, Yolsuzluğa bulaşmış bir iş adamı ve sosyetik eşinin, kızlarını fena şöhretli bir hata baronundan kurtarmak için yirmi dört saatleri vardır.

Karmaşık seslendirenler ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Langley Kirkwood, Tessa Jubber, Bonko Khoza, Mpho Sebeng, Vuyo, Zoey Sneedon ve Siphesihle Vazim şeklinde adlar içeriyor.

Langley Kirkwood – Johan Greser
Tessa Jubber – Diane Greser
Bonko Khoza – Larry
Mpho Sebeng – Thando
Vuyo Dabula – Bra Sol
Zoey Sneedon – Nicki Greser
Siphesihle Vazim – Cecil
Samke Makhoba – Palesa

Fragmanı

Silverton Kuşatması Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş