Kasaba Doktoru Hemşire Mine Kimdir? Vildan Atasever - Webhaberim
Dizi Haberleri

Kasaba Doktoru Hemşire Mine Kimdir? Vildan Atasever

Bu mevzumuzda Kasaba Hekimi dizisinde yer edinen hemşire Mine karakterini yakından tanıtacağız. ARC Film imzalı Kasaba Hekimi dizisinin rejisör koltuğunda Arda Sarıgün oturmaktadır. Senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın ‘Dr. Romantic’den adapte etmiş olduğu Kasaba Hekimi dizisinde yer edinen hemşire Mine karakteri de merak edilmiştir. Biz bu mevzumuzda Kasaba Hekimi dizisinde yer edinen hemşire Mine karakterini yakından tanıtacağız ve Kasaba Hekimi dizisi hemşire Mine karakteri kimdir? Kasaba Hekimi dizisi hemşire Mine karakterine yaşam veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha evvel yer almış olduğu dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Hekimi Dizisi Hemşire Mine Karakteri Kimdir?

Kasaba Doktoru Hemşire Mine Kimdir? Vildan AtaseverTÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kasaba Hekimi dizisinde yer edinen Mine karakteri başhemşiredir.
Bizler, Kasaba Hekimi dizisinde yer edinen hemşire Mine karakteri hakkında başka bir bilgiye eriştiğimiz vakit bunu sizlerle paylaşacağız.

Kasaba Hekimi Dizisi Hemşire Mine Kimdir?

Kasaba Hekimi dizisinde başhemşire olarak yer edinen Mine karakterine galibiyetli oyuncumuz Vildan Atasever yaşam verecektir. Bizlerde oyuncumuz Vildan Atasever’i yakından tanıtacağız ve Vildan Atasever kimdir? Kaç yaşındadır? Daha evvel hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk kere hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sualleri en iyi halde yanıtlamaya çalışacağız.

Vildan Atasever Kimdir?

40 yaşındaki oyuncumuz Vildan Atasever 26 Temmuz 1981 senesinde Bursa da dünyaya gelmiştir.
İlk dizisi olmasına rağmen yapımcıların dikkatini sürüklemeyi başaran oyuncumuz daha evvel Azize, Kadın İsterse, İki Genç Kız, Kader, Bıçak Sırtı, Yaralı Vicdan, Gece Sesleri, Osmanlı Cumhuriyeti, Samanyolu, Osmanlı Tokatı, Muhteşem Asır Kösem, Klavye Delikanlıları, Tek Vicdan benzer biçimde galibiyetli projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına son olarak Payitaht Abdülhamit dizisiyle geçen oyuncumuz gelecek günlerde Kasaba Hekim dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Vildan Atasever Yer Aldığı Diziler

2003-2004 Kurtlar Vadisi – Nazlı Bekiroğlu (Hüsrev Ağa’nın kızı)
2004 Azize – Müge
2004 Kadın İsterse – Buket
2007-2008 Bıçak Sırtı – Güneş
2007 Yaralı Vicdan – Beyaz
2008 Gece Sesleri – Aslı
2009-2010 Samanyolu – Zülal
2011 Başrolde Aşk – Hikaye
2013 Osmanlı Tokadı – Kostantina / İstanbul
2015 Yaz’ın Hikayesi – Umut
2016 Muhteşem Asır Kösem – Hümaşah Sultan
2017 Klavye Delikanlıları – Seyran
2019 Tek Vicdan – İlknur Zengin
2020-2021 Payitaht: Abdülhamid – Saliha Sultan
2021 Bonkis – Ilgın
2022 Kasaba Hekimi – Hemşire Mine

Vildan Atasever Resmi İnstagram Hesabı

Kasaba Hekimi dizisinde hemşire Mine karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Vildan Atasever geleneksel medya olmayan toplumsal medyada da oldukça faaldir.
Oyuncumuz Vildan Atasever’in resmi Instagram hesabı: @vildanatasever

Vildan Atasever Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Vildan Atasever’in yaşamında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Hususi yaşamını gözlerden uzak yaşamayı seçen Vildan Atasever 2010 senesinde meslektaşı İsmail Hacıoğlu ile dünya evine girmiştir. Çift 4,5 yıl evli kaldıktan sonrasında 21 Ocak 2015 tarihinde karşılıklı uyuşmayla boşanmışlardır. Oyuncumuz Vildan Atasever daha önceki yıl zaferli müzisyen Mehmet Erdem ile Taksim’deki bir otelde nikah masasına oturmuştur.

Bu mevzumuzda Kasaba Hekimi dizisinde yer edinen hemşire Mine karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Vildan Atasever’i yakından tanıttık.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri