Magazin

Kasaba Doktoru konusu ne, oyuncuları kimler? Kasaba Doktoru dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kasaba Doktoru konusu nedir?

TRT’nin yeni dizisi Kasaba Doktoru ilk bölümüyle 8 Nisan ekranlara gelecek. Dizi başlamadan evvel merak edilenlerden birisi de konusu ve oyuncuları oldu. Peki, Kasaba Doktoru konusu ne, oyuncuları kimler? Kasaba Doktoru dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kasaba Doktoru konusu nedir? Kasaba Doktoru neyi konu alıyor? Kasaba Doktoru başrolünde kimler var?

 

Kasaba Doktoru konusu nedir? Kasaba Doktoru oyuncu ekibi 2022! Kasaba Doktoru, ARC Yapım imzalı, ilk kısmı 8 Nisan 2022 tarihinde yayınlanacak olan Türk yapımı medikal, dram ve aşk türündeki tv dizisi. Kasaba Doktoru konusu ne, oyuncuları kimler? Kasaba Doktoru dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kasaba Doktoru konusu nedir?

KASABA DOKTORU NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
Kasaba Doktoru her Cuma günü saat 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

Kasaba Doktoru konusu ne, oyuncuları kimler? Kasaba Doktoru dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kasaba Doktoru konusu nedir?

KASABA DOKTORU 1. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Ömer’in babası yaralı olarak geldiği Hususi Gümüşok Hastanesi’nde vefat eder. Ömer bu vefattan hastaneyi görevli meblağ ve kendince hesap sormaya kalkar. Hakan Hoca’nın zamanında müdahalesiyle de yaşamı değişmiş olur… meşhur tabip ve cerrahlarını barındıran bu hastanede kendini kanıtlamak için bir mücadelenin içine girer.

Bilhassa de Dr. Leyla bu başarı göstermiş doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız benzer biçimde parlamaktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı asla barışmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne tutulmaktan kendini alamaz. Fakat Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Hususi Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonrasında, girmiş olduğu bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin arkasından, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Hususi Uluçınar Hastanesi’nde bulur. Bu hastaneden bir an ilkin kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

KASABA DOKTORU KONUSU NE?
Babasını kaybettikten sonrasında tabip olmaya kabul eden yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini yaşam kurtarmaya adamış efsaneleşmiş cerrah Hakan’ın şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananları mevzu ediniyor.

KASABA DOKTORU OYUNCU KADROSU
Ozan Akbaba : Dr. Hakan Aydıner

Hazal Subaşı : Dr. Leyla

Deniz Can Aktaş : Dr. Ömer Itina

Vildan Atasever : Başhemşire Mine

Sinan Albayrak : Başhekim Yalçın

Örneksiz Karaman : Bora

Barış Yıldız : Turgut

Sinan Demirer : İhsan

Tarık Uğur Özenbaş

Barış Yalçın

Özgür Cem Tuğluk

Alptekin Ertürk

Sultan Ulutaş

Fatih Yücebağ

Hande Cömertler

Gülşah Çomoğlu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri