Genel

Katar, Dünya Kupası taraftarları dışında kimseyi almayacak

  • Haberler

  • Dünyadan futbol Haberleri


  • Katar, Dünya Kupası taraftarları dışında kimseyi almayacak

Katar, Dünya Kupası taraftarları dışında kimseyi almayacak

Katar, 1 Kasım ile 23 Aralık tarihleri içinde FIFA Dünya Kupası taraftarları hariç, ülkeye ziyaretçi girişini askıya alacağını deklare etti.
  • 22.09.2022 – 00:44


Telegram ile paylaş

Google News’de takip et

İçişleri Bakanlığı yetkilileri, 20 Kasım’da başlamış olacak 2022 Dünya Kupası sürecinde ülkeye giriş ve çıkışlarla ilgili prosedürlerin ayrıntılarını Doha’da düzenlenen basın toplantısında kamuoyuyla paylaştı.

“Hayya” adlı hususi kimlik kartı verilecek

Yeni uygulamalar kapsamında Dünya Kupası için “Hayya” adlı hususi kimlik kartı taşıyanların Katar’a girişlerine izin verileceği açıklandı.

Hayya Kart, Dünya Kupası için gelen bilet sahiplerini belirlemek ve onların Katar deneyimlerini artırmaya yönelik çeşitli hizmetlerin sağlanmasını kolaylaştırmak için kullanılacak.

Katar, Dünya Kupası taraftarları dışında kimseyi almayacak #1

Uygulamadan muaf tutulacak olanlar

AA’nın haberine nazaran, Dünya Kupası süresi süresince Katar vatandaşları, emek verme vizesi taşıyanlar, Körfez ülkelerinin vatandaşları ve insani durumların, Hayya Kart uygulamasından muaf tutulacağı açıklandı.

Katar’da 20 Kasım -18 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek 2022 FIFA Dünya Kupası, ulusal takımlar düzeyinde futbol dünyasının en büyük ve önde gelen turnuvası olarak kabul ediliyor.

Katar, Dünya Kupası taraftarları dışında kimseyi almayacak #2


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri