Güncel

Kilonuz Çok Fazlaysa Bu Beden Size Göre! En Büyük Beden Hangisi?

En büyük gövde hangisi bunun yanı sıra 46 bedenden üstü kesinlikle en büyü bedenler kategorisinde ele alınmaktadır.

Genellikle büyük gövde kıyafetlerin adından da anlaşılacağı suretiyle ölçüleri de büyük olur. Daha salaş olur. Minik bedenlerde dar giyim ölçüleri yer alırken büyük gövde giysilerde giysiler üzerinizde daha salaş bir halde yer almıştır. Bunun yanı sıra büyük gövde kıyafetlerin gövde Aralıkları 48, 50,52,54,56,58 ve 60 gövde ölçüsü olarak belirlenmektedir.

En Büyük Örnek Beden Ölçüleri

Örnek gövde ölçüleri iki ayrı grupta kategorize etmek daha doğru olur. Ilk olarak. Eğer 38,36,40,42 ya da 44 ölçüleri çoğu zaman dar kalıplardan oluşmaktadır ve minik gövde olarak yer alır. Bu kıyafetlerin kesimleri dar ya da geniş kesim olabilir. Daha oldukça zayıf insanoğlu tercih eder. Mesela oldukça zayıf bir insanoğlunun gövde ölçüsü 38 ile adım atar 40 gövde ölçüsüne kadar gider. Hatta kimi zaman oldukça zayıf insanlara 42 gövde ile büyük gelir. Bunun yanı sıra örnek gövde ölçülerinden büyük ve geniş kesimlere bakalım. 50,52,54,56,58 ve 60 gövde ölçüsü geniş ve büyük gövde ölçüleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri