Televizyon

Konseye Damga Vurdu: Mert, Sude ve Nisa Arasında Yaşanan Aldatma Tartışmasında Tansiyon Giderek Yükseliyor!

Survivor’ın geçtiğimiz kısmında Mert Öcal’ın Sude’nin Sevgililer Günü’nü kutlaması ve Sude’nin de karşılık vermesi Nisa’yı çıldırtmıştı. Nisa da Sude’ye sert sözlerle tepki göstermişti. Sude ve Nisa arasında yaşanan münakaşaya isme konseyinde Mert de dahil oldu. 

Ayrıntılar içeriğimizde;

Geçtiğimiz haftalarda Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı Mert Öcal’la sevgili olduğu ortaya çıkan Sude Burcu’ya Mert’in hem Sude’yle hem de başka bir dostuyla birlikte olduğunu açıklamıştı.
Acun Ilıcalı, Sude ve Mert’in görüşmesine müsaade etmişti.

Mert, ‘Benimle bağlantıyı kesmeyeceksin değil mi? Uzaktan uzağa, iki gülücük atarsın arada bench’ten bench’e bu bana yeter.
Sude de çiçeği kabul edip Mert’in sevgililer gününü kutlamıştı.

Nisa da Sude’nin bu aldırışsız davranışlarından dolayı “Daha havaalanında ‘seni beğeniyorum’ dedi.
Sen benim neden devam ettiğimi bilemezsin. Daha evvelden benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin ve şu an beni bununla suçlayamazsın’ sözleriyle kendini korunmuştu.

Dün yayınlanan kısımda da isme konseyinde tekrardan bu mevzu açıldı. Mert, Sude ve Nisa ekip dostlarının önünde yüzleşti.

Sude, “Mert’i burada tanımış olsam Nisa’ya hak verebilirdim ama benim bildiklerim var.
Nisa’nın varlığı beni rahatsız etmiyor. Söylediği cümle benim kaldırabileceğim bir cümle değil. Kendi açımdan bu mevzuyu kapattım.” dedi.

Söz alan Mert, Nisa’yı “Lütfen bu mevzudan, benden ve Sude’den uzaklaş.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri