Spor

Konyaspor Teknik Yöneticisi İlhan Palut’tan Galatasaray maçı sonrası Şampiyonlar Ligi açıklaması!

konyaspor teknik yoneticisi ilhan paluttan galatasaray maci sonrasi sampiyonlar ligi aciklamasi 622480f3a7548

İttifak Holding Konyaspor Teknik Idareyicisi İlhan Palut, Galatasaray yarışmasının akabinde açıklamalarda bulunmuş oldu.

Başarıyla ilgili konuşan İlhan Palut “Oldukça fazla ihtiyacımız vardı 3 puana. Oyun odaklı giden bir alıştırmanım fakat bugün bir halde kazanmalıydık.
Fantastik bir baskıyla başladık. Hamlesel mantıkta buna eşi oyunlar oynuyorduk fakat perişan neticelerden sonrasında bunu anlatamıyorsun. Defansif güzergahtan kompakt, tüm grup halinde korunma, temaslı oyun, Galatasaray’ın kısa paslarla sızmalarına karşı konsantrasyon vardı. Ligin uzunluğu kısaldı. İniş çıkışları, biçim dalgalanmalarını bir kenara bırakmalıyız. Bu mücadeleyi her maçta göstermeliyiz.” dedi.

Stadyumda Şampiyonlar Ligi müziğinin çalmasıyla ilgili suali cevaplayan İlhan Palut “Ben daha içerideydim Şampiyonlar Ligi müziğini duydum.
Duygulandım. Bir şehri buna inandırmak, bunun hayalini kurdurmak oldukça bedelli iş. İnsanları hayal kırıklığına uğratmak da makus. Buna hakkımız yok. Ne olur öğren filhakika. Ben grubumdan bu mücadeleyi umuyorum. Ligin sonu bizi nereye götürür bakacağız.” deyimlerini kullandı.

Kaynak: A Spor

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri