Coin Yorum

Kraken bu altcoinlerin performansına dikkat çekti!

Önde gelen kripto para borsalarından önde gelen Kraken, bu altcoinlerin Yıldan yıla (YoY) getirilerinde dikkat çektiğini deklare etti. Detaylar haberimizde.

Kraken bu altcoinlerin performansına dikkat çekti!

Geçtiğimiz senenin sonunda ve bu senenin başlangıcında en oldukca konuşalan kripto paralar Metaverse tabanlı kripto paralardı. Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, firmanın adını Meta olarak değiştirdikten sonrasında daha ilkin başlatılmış olam Metaverse projesi aniden alev aldı. Ancak Kraken, metaverse tokenlerinin yıldan yıla (YoY) getirilerde öteki dijital varlık piyasalarından mühim seviyede daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

kraken bu altcoinlerin performansina dikkat cekti 62a0a13f17f9f

Kraken Intelligence’ın yeni Mayıs 2022 piyasa özetinde Decentraland  (MANA),  The Sandbox  (SAND),  Axie Infinity  (AXS),  ApeCoin  (APE) ve  STEPN (GMT)  şeklinde  kripto paraların daha iyi performans gösterdiğini tespit etti.

Ancak mayıs ayında görünüm tamamen tersine döndü. Piyasa Bitcoin ve Ethereum’a yöneldi. Bitcoin’in dominasyon oranı terfi etti.

“Mayıs ayında tüm sektörler olumsuz performans gösterdi. Layer-1, Metaverse ve Meme Coin sektörleri sırasıyla -43%, -42% ve -39% değer kaybetti. Bu arada, Bitcoin ve Privacy kripto paralar göreceli olarak iyi bir performans gösterdi.”

Bitcoin balinalarının hareketlerini de izleyen Kraken, raporunda mayıs ayının Bitcoin balina hareketleri için oldukça sakin bir ay bulunduğunu açıkladı.

Lider kripto para birimi devamlı tecrübe etme yapmış olduğu 30,000 dolar direncini tekrardan kırdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri