Televizyon

Küçük çocuğa cinsel istismardan hapis cezası alan Esra Ersoy’un kardeşi Ceyda Ersoy sessizliğini bozdu

Magazin kamuoyu bu günlerde “Ciciş Kardeşler” olarak öğrenilen iki kardeşten Esra Ersoy hakkındaki cinsel istismar iddiasını konuşuyor. Dava dosyasına göre Esra Ersoy, geçen sene Bodrum’da ailesinin kiraladığı evde tatil yapan 13 yaşındaki S.B’nin yalnız olduğu sırada evin kapısını çaldı. Ersoy, S.B’ye erkek dostundan kaçtığını açıklayarak eve girdi.

ŞORTUNU İNDİREREK TACİZDE BULUNDU

Bir zaman sonra Ersoy, S.B’nin evinde uyuşturucu hap aldı.
Ersoy, S.B’ye annesi kapıyı açtığında bunun bir kamera şakası olduğunu açıklamasını istedi. S.B de annesine başına gelenleri anlattı. Bunun üzerine aile karakola giderek davacı oldu.

“CİNSEL İSTİSMAR” SUÇLAMASIYLA DAVA AÇILDI

Şikayet üzerine başlatılan soruşturma kapsamında ifadesi alınan Ersoy, taciz iddiasını yalanlarken eve girdiğini kabul etti.
Ersoy’a toplamda 10 sene 1 ay mapus cezası veren duruşma ayrıca hapsedilmesi için yakalama kararı çıkardı.
cinsel-istismar-skandali-gundemi-sallamisti-14793613_3501_m

KARDEŞİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Yaşananların ardından vakada ismi geçen Ceyda Ersoy da suskunluğunu bozdu. Ablam hiçbir kabahat işlememiştir ve vakanın temel mağdurudur. Bununla birlikte, ben bu davanın tarafı değilim. Tarafı olmadığım bir davada adımın anılması benim şahsiyet haklarımı ihlal etmektedir. Ailece güç günler geçirdiğimiz şu dönemde tüm basın kuruluşlarınca bu mevzuya hassasiyet gösterilmesini, adımın ve fotoğraflarımın vakaya ait haberlerde kullanılmamasını rica eder, aksi hâlde her türlü meşru hakkımı sonuna kadar kullanacağımı bildiririm.”

cinsel-istismar-skandali-gundemi-sallamisti-14793613_3252_m

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Karısına dehşeti yaşattı! Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi elinde baltayla...Karısına korkuyu yaşattı! Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi elinde baltayla…
Gece yarısı duştan şoke eden poz! Gece yarısı duştan şoke eden poz! “Sil bunu ayıp”
Pis Yedili'nin Albino PC'sini görenler şaşkına döndü! "Aynı kişi mi?"Pis Yedili’nin Albino PC’sini bakanlar afallamışa döndü! “Aynı şahıs mı?”

kamupersonel.org

..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri