Televizyon

Kuruluş Osman 83. Yeni Bölüm Fragmanı: Kuruluş Osman Son Bölüm Tüm Detaylar…

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, dün akşam 82. kısmı ile ekranlardaydı. Kuruluş Osman son kısımda, Osman Bey ile abiyi Gündüz Bey arasında hesaplaşma yaşandı. Kaçıranlar ve yine izlemek isteyenler için Kuruluş Osman son kısım tek par…

 www.habertuar.com

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, dün akşam 82.
Kuruluş Osman son kısımda, Osman Bey ile abiyi Gündüz Bey arasında hesaplaşma yaşandı. Kaçıranlar ve yine izlemek isteyenler için Kuruluş Osman son kısım tek parça olarak yayınlandı. Kuruluş Osman 83. kısım fragmanı da paylaşıldı. İşte Kuruluş Osman ile alakalı geleneksel medya olmayan sosyal medyada tüm ayrıntılar…

9720

Burak Özçivit, Didem Balçın, Yıldız Çağrı Atiksoy, Serhat Kılıç gibi oyuncuların yer aldığı Kuruluş Osman son kısım yeniden izleyenleri ekrana kilitledi.
İşte Kuruluş Osman son kısım ile alakalı ayrıntılar…

Kuruluş Osman Son Kısımda Neler Oldu?

9726

Tekfur Nikola’nın canını affedip kendisi ile birlikte hareket etmeye ikna eden Osman Bey, Geyhatu ve Vezir Alemşah’ın ittifakına karşı harekete geçer. Değişik yanda Geyhatu, köşeye sıkıştırdığı Gündüz Bey’den Alpleri ile birlikte ordusuna katılmasını ister.

Argun Han ve yirmi bin nökerinin Türkmen obalarını yakıp devirmek için yola çıktığını bilen Osman Bey, Moğollarla birlikte hareket eden abiyi Gündüz Bey’le hesaplaşmaya karar verir ve Şeyh Edebalı’nın nasihatini alır.

Kuruluş Osman 82.
Kısım Fragmanı

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri