Güncel

Kuşadası İçmeler Koyu Plajı Özellikleri Şezlong Şemsiye ve Giriş Ücretleri 2022 Adresi

Türkiye’nin en gözde birkaç dinlence beldesinden birisi olan Kuşadası’na yaz aylarına girerken birçok gezgin ziyaretçi olarak geliyor. Kuşadası Aydın iline bağlı olarak birçok yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. İklimi ve deniz kenarında olması sebebiyle birçok plajı bulunan Kuşadası’nda çeşitli yerlerde denize girmek isteyen yerli, yabancı birçok gezgin plaj giriş ücretleri, şezlong ve şemsiye ücretleri, otopark giriş ücretleri benzer biçimde araştırmalar yaparak tutarları öğrenmek istiyor. Kuşadası’nda ziyaret edebileceğiniz ve denize gireceğiniz plajların özellikleri, şezlong, şemsiye ve giriş ücretleri aşağıdaki detaylarda bulunuyor.

İçmeler Koyu Plajı Özellikleri Şezlong Şemsiye ve Giriş Ücretleri

Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı bölgesinde bulunan İçmeler Koyu Plajı yörenin en oldukca ziyaret edilen ve en fazla yoğunluğu bulunan koylardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Dilek yarımadasında bulunan ulusal parkın içinde konuşlanmış olan İçmeler Koyu 650 metre uzunluğu ile sınırı olan sayıda turiste hizmet verebiliyor. İçmeler Koyu yeşil çamlar içinde ve mavi deniz ile birleşen bir mevzuda naturel güzellikleri ile öne çıkıyor. İçmeler Koyu yaz ayları süresince devamlı yoğun bir halde ziyaretçi ağırlıyor. İçmeler Koyu’nun en oldukca ziyaret edilme sebeplerinden birisi de Milli Park içinde bulunuyor olmasıdır. İçmeler Koyu denizinin berrak ve temiz olması, dibinin görünüyor olması buranın tercih edilmesinde etkili oluyor. İçmeler Koyu içinde çeşitli hizmetler sunuluyor. Şezlong ve şemsiye kiralama, wc, soyunma kabinleri, duş alabilme benzer biçimde birçok insan gereksinimlerine yanıt verecek hizmetler sunuluyor.

İçmeler Koyu ulaşım yönünden hem araçla hem de kent içi vasıtalarla kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda içeriyor. İçmeler Koyu yaya olarak 20 lira, motosiklet 25 lira, otomobil 30 lira, minibüs 70, midibüs 120 ve otobüs 200 lira olarak ücretlendiriliyor.

Neler koyunda neler var: İçmeler Koyu plajında WC, duş, soyunma kabinleri, şezlong ve şemsiye kiralama hizmetleri, deniz güvenlik şeridi, gözetleme kulesi, cankurtaran, market, kır gazinosu, piknik alanı ve piknik masaları, mescit bulunuyor.

İçmeler Koyu plajı çocuk ve aileler için ideal bir yüzme alanı sunmaktadır.

Adresi: Güzelçamlı, 09430 Kuşadası/Aydın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri