Genel Kültür

Kusursuz Kiracı Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX Dizileri

Kusursuz Kiracı dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 1.bölüm ne vakit yayınlanacak, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Yakında FOX tv tarafınca yayınlanacak yerli dizidir. Aşk ve drama türünde yer edinen dizi MF Yapım tarafınca tasarlandı ve İstanbul’da çekildi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar, Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur ve Beyti Engin şeklinde adlar içeriyor.

Dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken, senaristliğini Nermin Yıldırım kaleme aldı.


Dizinin başlama zamanı hemen hemen açıklanmadı.

Kusursuz Kiracı dizi mevzusu

Dizinin mevzusu, Mona, yetimhanede büyümüş genç bir hanımdır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un değişik noktalarında yaşanmış olan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bigün, aynı haberi halletmeye gelen fotoğraf muhabiri Yakup ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla beraber, tümüyle zıt karakterlere haiz oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona aslına bakarsan kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla gizli saklı bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan acayip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda acayip işler döndüğünü farklıdır. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından asla memnun görünmemektedir. İçeride sıradışı işler döndüğü bellidir sadece Mona neler olup bittiğini anlayacak vakit bulamadan, asla beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

Dünya ile Benim Aramda Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+

Kusursuz Kiracı dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar, Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur ve Beyti Engin şeklinde adlar içeriyor.


Dilan Çiçek Deniz – Mona Ünkap
Serkay Tütüncü – Yakup Ortaç
Bennu Yıldırımlar – Madame Vula
Melisa Döngel – Leyla
Ruhi Sarı –
Rüçhan Çalışkur –
Beyti Engin –
Hasret Tokaslan –
Umut Kurt –
Deniz Cengiz – Suzi Dinç
İncinur Daşdemir –
Nilsu Yılmaz – Pelin Polat

Kusursuz Kiracı ne vakit başlıyor?

Dizinin gösterim başlama zamanı hemen hemen belli olmadı.

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri