Spor

Kyrie: “Eric Adams benim tarafımda olduğu için minnettarım!”

Brooklyn Nets yıldızı Kyrie Irving, New York Belediye Başkanı Eric Adams’ın aşı lüzumluluğu mevzusunda ‘kendi tarafında’ olduğu için ‘minnettar’ bulunduğunu deklare etti.

Şubat ayının sonlarında Adams, 7 Mart’ta NYC’nin kamu sektörü maske ve aşı koşullarını kaldırma tasarısını duyurmuştu.

Pek Fazlaca kişi bu haberin Nets ve Irving’in uzun süreden beri gözlediği haber olduğuna inansa da, Nets yıldızının Barclays Center’da “çalışmak” için uygun hale gelmesini sınırlayan {özel sektör} kanunları hali hazırda yürürlülükte olduğu için, 29 yaşındaki oyuncu KOVID-19 aşısı olana dek oynamaya uygun gidişatta olmayacak.

Irving, kısa bir dönem umutları yükselten bu haberlere rağmen, Adams’a methiyelerde bulunmuş oldu ve bigün kendisiyle toplanmayı umduğunu deklare etti:

“Eric Adams’a merhaba ederim.
KOVID, aşı lüzumlulukları, Ukrayna’daki cenk ve dünyadaki pek fazlaca şey olup biterken ve Amerika’daki hepimiz bunu sezerken, bizzat şu anda bir basketbolcunun iç sahada oynayıp oynayamayacağı mevzusuyla uğraşmak istemezdim aleneni. Yorumlarını ve duruşunu takdir ediyorum.

Ve bigün normal olarak bir araya geleceğimizi ve tüm bu meydana gelenleri asla yaşanmamış benzer biçimde arkamızda bırakabileceğimizi öğreniyorum. Ancak, New York kentinde ve dünyanın her yerinde işlerin çoğumuz için güç olduğu da bir gerçek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri