Dizi Haberleri

Léa’nın 7 Yaşamı Dizi Konusu ve Oyuncuları | Netflix

Léa’nın 7 Yaşamı Dizisi Hakkında

Léa’nın 7 Yaşamı dizisi 28 Nisan 2022 tarihinde gösterime giren Fransa yapımı bir dizidir. Fransızca dilinde çekilen dizi Netflix orjinal yapımıdır. İlk sezonu 7 bölümden oluşan dizi Suç, dram ve düşlem türünde yer ediniyor. Orjinal adı Les 7 vies de Léa olarak malum dizi internasyonal piyasada The 7 Lives of Lea adı ile biliniyor.

Charlotte Sanson tarafınca yaratılan dizini yönetmenliğini Julien Despaux ve Émilie Noblet şeklinde adlar yapıyor. Senaryo ekibinde ise Charlotte Sanson, Deborah Hassoun, Dorothée Lachaud, Camille Rosset, Frederic Rosset, Alice Vial şeklinde birden oldukca isim yer ediniyor. Oyuncu ekibine bakacak olursak; Raïka (*7*), Khalil Ben Gharbia, Marguerite Thiam, Maïra Schmitt, Théo Fernandez, Rebecca Williams, Anne Azoulay, Alexander Ferrario, Mélanie Doutey, Samuel Benchetrit, Ludovic Coutaud, Keith Farquhar şeklinde adlar yer ediniyor.

Merakla beklenen IMDB bilgileri ulaştığında sizlerle paylaşacağız. Diziyi 28 Nisan 2022 tarihinden itibaren Netflix Türkiye’den seyredebilirsiniz.

Léa’nın 7 Yaşamı Konusu

Otuz yıl ilkin ortadan kaybolan bir genç olan Ismael’in grubunu tesadüfen kabul eden ve onu 1991’e geri döndüren ve her gün alternatif bir ferdin vücudunda kalktığını gören bir bayanı takip ediyor.

Otuz yıl ilkin ortadan kaybolan genç İsmail’in cesedine tesadüfen rastladıktan sonrasında kendisini 1991 senesinde kabul eden ve her sabahleyin değişik bir bedende uyanan bir kadının hikayesi. Nataël Trapp, Charlotte Sanson ve Déborah Hassoun tarafınca televizyona uyarlanmıştır

Léa’nın 7 Yaşamı Dizi Oyuncuları ve Karakterler

Raika (*7*) – Lea
Khalil Ben Gharbia
Margarete Thiam
Maira Schmidt
Theo Fernández
Rebekka Williams
Anne Azoulay
Alexander Ferrario
Melanie Doutey
Samuel Benchetrit
Anouar H. Smaine – Monsieur Ibrahim
Kelly Bellacci – Dora
Thierry Rousset – pere de Sandra
Ludovic Coutaud – Eleve intello
Keith Farquhar – Prof d’anglais
Zirek als Hocine
Julia Nègre Fanny – Tänzerin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri