Genel Kültür

Leyla ile Mecnun 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Leyla ile Mecnun 6.sezon 4.bölüm yayınlanacak, 3.sürem 4. bölüm, gösterim zamanı, ne zaman exxen’de başlamış olacak, mevzusu, oyuncuları, ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Leyla ile Mecnun 6.sezon 4.bölüm hakkında

2011-2013 yılları aralığında TRT 1’de gösterilen ve bir devrin fenomen dizisi haline gelen dizi 8 yıl sonrasında yeni sezonu ile dönüyor. 2013 yılındaki Gezi Parkı Eylemleri sonrası TRT 1 tarafınca dizinin iptal edilmesinin arkasından devam edemeyen dizi, Exxen‘de uzun zaman sonrasında 2.sezonu ile devam ediyor.

Dizinin oyuncu ekibi bilhassa ilk 2 sezonda oynayan oyuncuların neredeyse tamamı ile korunan dizide Leyla karakterini bu sürem Deniz Işın oynuyor.. Dizinin senaristliğini gene Burak Aksak kaleme alırken, yönetmenliğini de gene Onur Meşhur üstüne alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman benzer biçimde adlar yer ediniyor.


Dizinin Exxen’deki 3. toplamdaki 6. sezonu ilk kısmı 9 Eylül 2022’de Exxen tarafınca gösterildi. İlk kısmı izleyen dizi fanlarının merak etmiş olduğu sual ise Leyla ile Mecnun 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Bu probleminin cevabı içeriğimizde!

Leyla ile Mecnun 5.sürem mevzusu

1.Bölüm mevzusu


Leyla’nın evlenmesinden sonrasında Mecnun da evlenir. Mahallenin Mecnun’un eşiyle olan evliliği ile ilgili merak etmiş olduğu bazı şeyler vardır.

2.bölüm mevzusu

Leyla ile Mecnun bir yüzleşme yaşarlar ve bir karar alırlar. Yavuz’un tüm mahalleyi ilgilendiren yeni bir görevi vardır.

3.Bölüm mevzusu

Leyla Mecnun’un bedenine, Mecnun ise Leyla’nın bedenine geçer. Tüm yük gene İsmail’in omuzlarındadır.

4.Bölüm mevzusu

Dünya’ya yaklaşmakta olan kuyruklu yıldız, Mecnun’u adeta bir halk kahramanı haline getirir. Bununla beraber Mecnun’u büyük bir çekince beklemektedir.

5.Bölüm mevzusu

Mecnun kayıptır. “Görünmeyeni gördüren, bulunmayanı bulduran” bir iksir İsmail’in eline geçer.

6.Bölüm mevzusu

Hem Leyla’nın hem de Mecnun’un evliliğinde problemler vardır. Mecnun evliliğini sonlandırmak istese de bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

7.Bölüm mevzusu

İskender, Mecnun’un ruh halinden pek memnun değildir. Erdal Bakkal’ın ölenlerle hitabı, başına bela olur.

8.Bölüm mevzusu

Mecnun devamlı aynı güne uyanıyormuş, aynı şeyleri yaşıyormuş benzer biçimde hissetmektedir. Bu arada Dünya’nın ekseninde de bir kayma oluşur.

9.Bölüm mevzusu

Leyla’yı kurtarmaya çalışan Mecnun’a maddi durumu el vermez. O sırada karşısına mucize denebilecek bir fırsat çıkar. Çaldırmış olduğu tv, Yavuz’un başına bela olur.

10.Bölüm mevzusu

Leyla ve Berk’in eşiyle olan evliliği nihayet bitme noktasına gelir. Mecnun, Leyla’nın telefonundaki mesajları okuyabilmek için Yavuz’dan yardım ister.

Sizi Dinliyorum Dizi | Konusu | Oyuncuları | Exxen

Leyla ile Mecnun oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Ali Atay – Mecnun Çınar
Deniz Işın – Leyla
Serkan Keskin – İsmail Abi
Osman Sonant – Hırsız Yavuz
Ahmet Mümtaz Taylan – İskender
Cengiz Bozkurt – Erdal Bakkal
Köksal Engür – Ak Sakallı Dede
Elifcan Ongurlar – Bahar
Ege Tanman – Kaan

Leyla ile Mecnun 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin Exxen’deki 3. toplamda 6.sezonunun ilk 3 kısmı 23 Eylül 2022’ye kadaryayınlandı. Dizinin 6.sezon 4.kısmı 30 Eylül 2022’de Exxen tarafınca yayınlanacak.

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri