Genel Kültür

Lou Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Lou filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi lügat, incelemesi, imdb puanı, Netflix, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Film hakkında

23 Eylül 2022’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix orijinal içeriğidir. Toplam 1 sata 47 dakikadan oluşan film aksiyon, hata ve drama türünde içeriyor.

Filmin yönetmenliğini Anna Foerster üstlenirken, senaristliğini Jack Stanley ve Maggie Cohn kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Allison Janney, Jurnee Smollett, Logan Marshall-Green, Ridley Bateman, Matt Craven ve Greyston Holt benzer biçimde adlar içeriyor.


Film Kanada’nın İngiliz Kolombiyası eyaletinde Vancouver’de çekildi.

Lou filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Köpeğiyle sakin bir yaşam yaşayan yalnız ve gizemli bir bayan, fırtına esnasında komşusunun kızı kaçırılınca doğayla ve kendi karanlık geçmişiyle savaşım eder.

Büyük bir fırtına kopuyor. Genç bir kız kaçırılır. Annesi, başka seçeneği olmayan, komşunun gizemli yaşlı hanımla bir araya gelmiş olarak, kaçıran kişinin sınırlarını kontrol edecek ve geçmişlerinden karanlık ve şok edici sırları açığa çıkaracak yırtıcı doğaya bir yolculuğa çıkar.


The Lørenskog Disappearance Dizi Yorum ve Ekşi Lügat İlk Tepkiler

Lou filmi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Allison Janney, Jurnee Smollett, Logan Marshall-Green, Ridley Bateman, Matt Craven ve Greyston Holt benzer biçimde adlar içeriyor.

Allison Janney – Lou
Jurnee Smollett – Hannah
Logan Marshall-Green – Philip
Ridley Bateman – vee
Matt Craven – Şerif Rankin
Greyston Holt – Chris
Daniel Bernhardt – Tony
RJ Fetherstonhaugh – Gerry
Andres Collantes – Torres
Marci T. House – Ajan Lee

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri