Oyun

Love Esquire Apk Para Hilesi 1.7.2 İndir

Love Esquire Apk Para Hilesi 1.7.2 İndir

Esquire Apk Mobile tarafınca bir simülasyon oyunu. Romantik görüntüler içerdiğinden 17+ puan alan olgun bir oyundur. Oyunun benzersiz hikayeleri var. Oyunun yörüngesini şekillendirmekten% 100 görevli olacaksınız. Yaptığınız her seçim, oyunda iyi mi ücret alacağınızı belirleyecektir.

Daha da iyisi, Android için Love Esquire APK Android 8.1 ve üstü işletim sistemi ile çalışmak suretiyle optimize edilmiştir. 139M’DİR ve en iyi şekilde emek vermesi için nispeten geniş bir depolama kapasitesi (ortalama 250M) gerektirir. https://www.hilelioyunindir.com/love-esquire-apk-indir/  Love Esquire bir seçim oyunudur. Doğru kararları vermeniz ve seçtiğiniz bayanın kalbini kazanmanız için size meydan okuyor. Düşmanlarınızı yenebilmeniz için zamanınızı aşk ilginize katılmak ve silahlara hakim olmak içinde dengelemeniz gerekecektir.

Aşık rahat bir bey olarak başlayacaksın. Bir şövalye olmak ve kadın sevginizin kalbini kazanmak için oldukca çalışmanız ve doğru seçimleri yapmanız gerekecek. Biroldukca ihtimaller içinde son vardır, sadece yalnızca bir tanesi gerçek son olabilir.

En sevdiğin kızı elde etme süreci karmaşıklıklara haiz olacak. Yolunuzda birçok rakiple karşılaşacağınız için kolay olmayacak. Uyanık olmanız gerekecek! Ayrıca, kendinizi en iyi tabanca ve zırhla donatmalısınız. İstatistiklerinizi daima yükseltin, böylece oyunda hesaba iştirak etmesi ihtiyaç duyulan bir güç olabilirsiniz.

Bu oyunda, bugüne dek beş kız olacak. Seçtiğiniz kızın kalbini kazanmak için hediyeler, tatlı sözler ve samimi anlamış olur da dahil olmak suretiyle çeşitli takılar kullanabilirsiniz. Ancak, onu sonsuza dek kaybetmemek için sınırları aşmamaya dikkat etmelisin! Ayrıca oyundaki öteki şövalyelerle dost olma fırsatına haiz olacaksınız. Bu, şövalye olma yolculuğunuzda destek olabilir.

İstatistiklerinizi de tutarlı bir halde yükseltmelisiniz. Sonuçta, seçtiğin kız için çekici olmalısın! Ona bakmaya çalışırken karizmanız, gücünüz, zekanız ve öteki istatistikleriniz kullanışlı olacaktır.

  • Love Esquire Apk Para Hilesi 1.7.2 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Altın (asla azalmaz)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri