Dizi Haberleri

Made in Italy – İtalyan Yazı film konusu ve oyuncuları

Netflix platformunda gösterilen Made in İtaly -İtalyan Yazı filminin konusu ve oyuncuları merak edildi. 2020 senesinde yayınlanmaya başlamış olan Made in İtaly -İtalyan Yazı filmi ile alakalı bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki Made in İtaly -İtalyan Yazı filmi konusu nedir? Made in İtaly -İtalyan Yazı filmi oyuncu kadrosunda kimler var? detaylar haberimizde yer almıştır.

Netflix’in orijinal filmlerinden önde gelen Made in İtaly -İtalyan Yazı 2020 senesinde ilk kez Macaristan’da yayınlanmıştır. Yayınlandığı günden itibaren büyük ses getiren Made in İtaly -İtalyan Yazı filmi güldürü türünde bir filmdir. Jarmes D’Arcyn’ın yönetmenliğini yapmış olduğu Made in İtaly -İtalyan Yazı filmi büyük bir başarı elde etti. 

Made in İtaly -İtalyan Yazı filmi konusu nedir?

Robert’e eşinden İtalya’da bir ev miras kalır. Bu evi atmak için arası fena olan oğlu Jack ile beraber İtalya’ya giderler. Araları iyi olduğu zamanlar fazlaca güzel zaman geçirdikleri evin fena durumda bulunduğunu görürler ve satmadan ilkin orayı onarım etmek isterler. Bu onarım sürecinde baba ve oğulun arasındaki buzlar da erimeye adım atar. 

Made in İtaly -İtalyan Yazı filminin oyuncu ekibi 

-Liam Neeson

-Micheal Richardson 

-Valeria Bilello

-Lindsay Duncan 

-Marca Qaglia

-Gian Marco Tavani

-Helena Antonio

-Flaninia Cinque 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri