Dizi Haberleri

Mahkum 13.Bölüm Önizleme

mahkum 13 bolum onizleme 622655d2422dd

Mahkum 13.Kısım Önizleme ile FOX TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Mahkum dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da FOX TV’de!

Başrollerinde Onur Tuna ve Alara Bozbey benzer biçimde ülkemizin beğenilen oyuncularının yer almış olduğu Mahkum bu hafta yayınlanacak mı?

Mahkum 13.Kısım Önizleme

Mahkum dizisinin 13. kısım özeti oku FOX TV. Mahkum dizisinin yeni kısım özeti oku.

Yeni Kısım Özeti

Fırat’ın ve arkadaşlarının firarı, Barış’ın kurduğu tüm kumpasın alt üst olmasına niçin olacaktır.
Artık kentin sokaklarında dolaşan düşmanının yanında bir de köstebek meselesi Barış’ı güçe sokar. Barış kılığında müebbetlik katil, Savaş kılığında vefat cezası olan köstebektir. Bu girdaptan kurtulmak için feda edecek bir kurban tercih etmek zorunda kalır. Büyük firar tasarısıyla cezaevinden kaçan Fırat ve dostları, kendilerini güvene aldıktan sonrasında harekete geçerler. Emel cinayetin işlendiği gerçek bıçağı tespit etmektir. Zekasının karanlıklarında yolculuğa çıkan Fırat, asla beklemediği bir yerde tespit eder kendini.
“Innocent Defendant” dizisinin adapte etmesi olarak seyirci karşısına çıkacak “Mahkum”un rejisör koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaristliğini Uğraş Güneş adapte ediyor. Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ek olarak Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay benzer biçimde meşhur adlar yer ediniyor.
Hiçbir şey anımsa ve eşiyle kızını öldürmekten suçlanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini ispatlayabilecek midir? “Mahkum”, eforlu ekibi ve merak uyandıran öyküsüyle oldukca yakında FOX’ta.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri