Televizyon

Mahkum 20.Bölüm 2.Fragmanı

mahkum 20 bolum 2 fragmani 62719b9250412

Mahkum 20.Kısım 2.Fragmanı ile FOX TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Mahkum dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da FOX TV’de!

Başrollerinde Onur Tuna ve Alara Bozbey benzer biçimde ülkemizin hoşlanılan oyuncularının yer almış olduğu Mahkum bu hafta yayınlanacak mı?

Mahkum 20.Kısım 2.Fragmanı

Mahkum dizisinin 20. kısım özeti oku FOX TV. Mahkum dizisinin yeni kısım özeti oku.

Yeni Kısım Özeti

Yadigar reeliyle baş başa kalan Fırat için vakit daralmaktadır. Elleri kelepçelenmiş götürülürken zaman içinde yarışır.
Cemre cinayetinde kuşkulu olmaktan kurtulan Barış, Sinyor’un köstebeği Yadigar’ı bilince harekete geçer. Onu yakacak ya da kurtaracak her şey artık Sinyor’un elindedir. Oturduğu pazarlık masasında geleceği önüne serilir. Sinyor’un istediğini verip, Büge ve Can’ı alıp başka bir yerde başka bir yaşam kuracaktır. Mukadderatı iki insanın pazarlığına kalan Fırat için dönüm noktası kazanç. Artık bakiye kadar ya özgür ya mahkum olacaktır.

Mahkum Dizi Mevzusu

FOX’un yeni dizisi Mahkum’un ilk tanıtımı gösterildi! FOX seyircisiyle buluşmaya hazırlanan, MF Yapım imzalı tertemiz dizi “Mahkum”un ilk tanıtımı dün akşam gösterildi.
Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ek olarak Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay benzer biçimde meşhur adlar içeriyor. Çekimleri İstanbul’da devam eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabahleyin uyandığında kendini cezaevinde tespit eder.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri