Dizi Haberleri

Man vs. Bee Dizi Konusu ve Oyuncuları | Netflix

Man vs. Bee Dizisi

Man vs. Bee dizisi 24 Haziran 2022 tarihinde gösterime giren Birleşik Krallık yapımı bir dizidir. Netflix orjinal içeriğidir. Çekimleri Londra’da gerçekleşmiştir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi Komedi türünde içeriyor.

IMDB bilgileri ulaştığında sizlerle paylaşacağız. Diziyi 24 Haziran 2022 tarihinden itibaren Netflix‘ten seyredebilirsiniz.

Rowan Atkinson ve William Davies şeklinde adlar tarafınca yaratılan Dizinin yönetmenliğini David Kerr yaparken, senaristliğini ise William Davies yazmıştır. Oyuncu ekibine bakacak olursak; Rowan Atkinson, Jing Lusi, Claudie Blakley, Tom Basden, Julian Rhind-Tutt, Greg McHugh ve India Fowler şeklinde adlar içeriyor.

Man vs. Bee Konusu

Sevimli fakat beceriksiz baba Trevor, yeni bir iş bulur. Trevor, paha biçilmez sanat eserleri, klasik otomobiller ve Cupcake isminde sempatik bir köpekle dolu lüks bir konağa göz kulak olacaktır. Ancak lüks malikanedeki bir arıyı alt etmeye çalıştığında Trevor, kendisini garip olayların içinde bulur.

Man vs. Bee Oyuncuları ve Karakterler

Rowan Atkinson – Trevor
Jing Lusi – Nina
Claudie Blakley – Trevors
Tom Basden – Polizist.
Julian Rhind-Tutt – Christian
Greg McHugh – Gärtner.
India Fowler – Maddy.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri