Televizyon

Mandıra Filozofu İstanbul konusu nedir? Mandıra Filozofu İstanbul filmi oyuncuları kimlerdir? Mandıra Filozofu İstanbul hangi kanalda, saat kaçta yayınlanacak?

Mandıra Feylesofu başka bir deyişle Mustafali köyünden kalkıp İstanbul’a geliyor. İlk filmiyle beğeni toplayan Mandıra Feylesofu, ikinci devam filmi Mandıra Feylesofu İstanbul ile seyirci karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarında gösterilen Mandıra Feylesofu İstanbul mevzusunu ve oyuncu ekibine dair ayrıntıları haberimizde yer verdik…

MANDIRA FİLOZOFU İSTANBUL OYUNCULARI KİMLERDİR?

Mandıra Feylesofu İstanbul filminin rejisörlüğünü ve başrol oyunculuğunu Müfit Can Saçıntı yapmaktadır.

MANDIRA FİLOZOFU İSTANBUL MEVZUSU NEDİR?

Mandıra Feylesofu, filminin devamı kalitesindeki yapım; bu sefer İstanbul’u ve İstanbul’da yaşayan insanları mevzu almaktadır. Mandıra Feylesofu, Mustafali, Bodrum’un Çökertme köyünden kalkıp İstanbul’a geliyor. Köyünde bir lokma bir hırka yaşayan Mustafali, bu kez İstanbul üstünden modern dünya ile çarpışmaya geliyor. Mandıra Feylesofu İstanbul filmi için “İlk filmi izleyenlerin büyük bir çoğunluğu ‘Çökertme’de Mandıra Feylesofu olmak rahat.
Bu sualler beni ikinci film için harekete geçirdi diyen Senaryocu Birol Itimat, Mandıra Feylesofu İstanbul filmini bu şekilde sürüklemeye karar verdiğini deklare etti.

MANDIRA FİLOZOFU HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA?

Mandıra Feylesofu İstanbul 7 Mart Pazartesi başka bir deyişle bu gece vakti saat: 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Evim Sensin nerede çekildi?
Fermuarını sonuna kadar açtı! İddialı pozFermuarını sonuna kadar açtı! İddialı poz
Kocası paylaştı! Kocası paylaştı! “Baş başa duygusal bigün”

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri