Televizyon

MasterChef Türkiye Yeni Sezon Fragmanı

masterchef turkiye yeni sezon fragmani 62a778bb95af8

MasterChef Türkiye Yeni Sezon Fragmanı TV8 ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. MasterChef Türkiye yarışmasının yeni kısmı yakında 20:00’da TV 8’de!

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna tarafınca sunulan başarıya ulaşmış TV programı izleyenlere keyifli zaman geçirmek suretiyle ekranda olacak.

MasterChef Türkiye Yeni Sezon Fragmanı

MasterChef 1.bölüm özeti oku TV8. Dünyaca meşhur şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yiyecekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından önde gelen Masterchef yarışması için sayılı günler kaldı! Dikkatleri üstüne her bölümde çeken ve yarışmacılarıyla gündeme efsane şeklinde düşen başarıya ulaşmış yapımda neler olacağı merak edilirken; ilk tanıtım resmen gösterildi. Kısa bir süre ilkin en iyi eski yarışmacılardan oluşacağı ve All Star yapılacağı düşünülürken; yeni tanıtımla beraber bu yıl All Star yapılmayacağı ortaya çıktı. Birbirinden değişik adların gündemden asla düşmediği yarışma için ise yeni bölüm zamanı tahmini olarak oluşturuldu.

Acun Medya tarafınca ekranlara gelen başarıya ulaşmış yarışmanın jüri koltuğunda ise Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeklinde diziris.com birbirinden başarıya ulaşmış şeflerin oturacağı tahmin ediliyor. Başarılı şefin ise Sıla ile beraber çekilmiş fotoğraflarının derhal peşinden 5 senelik ilişkisini etkilediği için yarışmadan Acun Ilıcalı tarafınca sözleşmesinin iptal edilmiş olduğu ortaya çıkmıştı. Peki, yeni yarışmacılar kim olacak?

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri