Genel Kültür

Maviye Sürgün Dizisi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

Maviye Sürgün dizisi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, nerede çekiliyor, imdb puanı, yorumları incelemesi, ekşi, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorum güncel!

Dizi hakkında

12 Haziran 2023’de Show tv tarafınca yayınlanacak olan yerli dizidir.

Dram ve duygusal türünden yer edinen dizi Latin Amerika’da Telemundo kanalı tarafınca Blue Cage adı ile yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Mina Koyunlar ve Ruhi Sarı benzer biçimde adlar yer ediniyor.


Dizinin yönetmenliğini Nezaket Coşkun üstlenirken, dizi Barış Erdoğan, Gamze Arslan ve İlker Arslan kaleme aldı.

Maviye Sürgün dizisi mevzusu

Dizinin mevzusu, Uğramış olduğu soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarı göstermiş SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı’da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına göç eder. Taşınmadan kısa bir süre sonrasında Ayda’nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur.

Henüz acıları fazlaca tazeyken bir gece denize oluşturulan Ali, ufukta sürüklenen bir botu farklıdır ve fırtınaya aldırmadan içindeki bayanı kurtarmış olur. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, yaşamış olduğu kaza ile geçici bellek yitirilmesine uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne’yi ‘Tanrı Misafiri’ olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır.


Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile asla beklenmedik bir halde bu kasabada burun buruna gelen Defne’nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur. Bir zamanlar yalnız karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı’da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır.

Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor?

Dizi Muğla’nın Marmaris ilçesinde çekiliyor.

Maviye Sürgün oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Mina Koyunlar ve Ruhi Sarı benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Caner Cindoruk – Ali Tarhun
Damla Sönmez – Defne Boz
Serkan Altunorak – Ozan Adar
Bülent Şakrak – Hasan Yel
Ayça Erturan – Zehra Uncu
Mina Koyunlar – Azra
Ruhi Sarı – Serhat
Hakan Salınmış – Salih
Gökşen Ateş – Deniz Gencer Yakut
Yaman Arslan – Arda Tarhun

Maviye Sürgün 1.bölüm ne süre yayınlanacak? ne süre başlamış olacak?

Dizi 12 Haziran Pazartesi günü Show tv tarafınca yayınlanacak.

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş