Fiyatlar

Maximum kart mobil qr ödeme kampanyası 1-31 Ağustos 2023

Maximum kredi kartınızla mobil ödeme yada qr ödeme ile yapacağınız market ödemelerinde 500₺ üstü işlemlerde 10₺ armağan edilecek. İş bankası bu ay resmen saçmalamış durumda. Hem sektör şartı hem de 500₺ limit konmuş. Kampanyaya maximum mobilden 1-31 Ağustos 2023 tarihleri içinde  katılabilirsiniz.

Katılmak için: İşCep ya da Maximum Mobil “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya periyodu içinde istediğiniz zaman (alışverişinizden ilkin yada sonrasında) gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin:

Maximum Mobil’i indir​

İşCep’i İndir

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak meydana getirilen alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile meydana getirilen temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış meydana getiren sanal mağazalardan ve/yada e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler ile yurt haricinde meydana gelen harcamalar kampanyaya dahil değildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş