Fiyatlar

Maximum kart yeni mobil ödeme kampanyası 1-30 Haziran 2023

Maximum kredi kartının geleneksel mobil ödeme kampanyası Haziran ayına hususi yeni duyuruldu. Mobil ödeme kampanyası kapsamında 300₺ ve üstü her mobil ödeme işleminde 10₺ olmak suretiyle toplamda 150₺ maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobilden 1-30 Haziran 2023 tarihleri içinde katılabilirsiniz.

Her ay bu kampanyadan minimum 100₺ kazanıyorum. En güzel yanı öteki kampanyalarla birleşiyor. Kredi kartı taşımadan telefonla direkt ödeme oldukça kullanışlı.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak meydana getirilen alışverişler,

Mobil Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?

Mobil temassız ödemeler Android 5.0 ve üstü işletim sistemli NFC özelliğine haiz cep telefonları ile yapılabilmektedir.

• Maximum Mobil’den mobil temassız ödeme yapmak için; Uygulama içinde Kartlarım menüsüne girerek mobil temassız hususi durumunu aktifleştirmek istediğiniz kartınızın sağ üst köşesindeki temassız ikonuna İş Bankası kartınızın mobil temassız hususi durumunu aktifleştirerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil temassız hususi durumunu bir kez aktifleştirdikten sonrasında her işlem için Maximum Mobil uygulamasını yeniden açmaya gerek olmadan temassız ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

• İşCep’ten mobil temassız ödeme yapmak için; Mobil temassız ödemeler; Android 5.0 ve üstü işletim sistemli, NFC özelliğine haiz cep telefonları ile yapılabilmektedir. Mobil temassız ödemenin aktifleştirilmesi ve ödeme yapılacak varsayılan kartın seçilmesi işlemleri, İşCep’teki Kartlar > Mobil Temassız Ödemeler menüsünden ya da Ödeme Yap > Mobil Temassız Ödemeler menüsünden yapılmalıdır. Telefonunuzun bildirim ve NFC ayarları etken olmalı ve “varsayılan ödeme aracı” olarak İşCep seçili olmalıdır. Telefonun temassız ödemeler menüsünde seçili varsayılan ödeme aracı Ayarlar > Bağlantılar > NFC ve Temassız Ödemeler alanından değiştirebilmektedir. (Google desteği bulunmayan Huawei cihazlara Huawei AppGallery’den 5.15 sürümü yükleyerek Mobil Temassız Ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Mobil’de bu özellik bulunmamaktadır)

• Mobil temassız kart oluşturma talebi İşCep’te ilgili ekranlar geçilerek alındıktan sonrasında temassız ödeme sürecinin ilerleyebilmesi için İşCep sonlandırılmamalı. Bir nedenle temassız ödeme kart profili oluşmaması durumunda 30 dakika sonrasında yeniden işlem denemesi yapılabilir. işCep silip/yükleme, telefonu kapatıp açma vb. yönlendirmeler süreci değiştirmez. Mobil Temassız Ödeme başarı göstermiş kart oluşturma sürecinin sonunda müşterimize bildirim gönderilmektedir. Kart oluşturuldu bildiriminden sonrasında Mobil Temassız Ödemeler menüsünde “Varsayılan Kart”ınız açılmakta ve günlük işlem limiti 5.000 TL seçili olarak gelmektedir. Kart limiti 5.000 TL altında ise bu limit daha aşağıda olacaktır.

• İşlem esnasında; ödeme için İşCep’i açmanıza yada İşCep’e login olmanız gerekmemektedir. Bununla birlikte cihazınızın tuş kilidi kapalı, aygıt uykuda ise ödeme gerçekleşmez. Cihazınızın tuş kilidini açarak işlem yapabilirsiniz

Mobil temassız kartınızın telefonunuza anında yüklenmesi ile derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. 750 TL altındaki mobil temassız alışverişlerinizi şifresiz olarak, 750 TL ve üstündeki mobil temassız alışverişlerinizi ise POS aleti üstünden mobil temassız özelliği kazandırdığınız kartınızın kart şifresini girerek tamamlayabilirsiniz.

Aktif bir web bağlantınız bulunmasa dahi Bankamızın belirlediği tane ve tutarda mobil temassız işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem tane sınırını doldurmanız durumunda yeni haklarınızın yüklenmesi için etken bir web bağlantınızın bulunması gerekmektedir.

Dilediğiniz takdirde kartınızın mobil temassız limitini değiştirebilir ya da mobil temassız harcama hususi durumunu kapatabilirsiniz.

* Troy logolu kartlarda ve aidatsız kartlarda mobil temassız özelliği bulunmamaktadır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 05 Temmuz 2023 tarihinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma zamanı 31 Ağustos 2023 (bu tarih dâhil)’dir. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir satın alan aynı gün içinde yapacağı 300 TL ve üstü mobil temassız işlemlerin yalnızca bir tanesinden puan kazanabilir ve kampanya süresince en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında son olarak kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan son olarak kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan yada MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak tayyare bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla beraber açık ön ödeme bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile ön ödeme kapatılması mümkün olamayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş