Güncel

Megan Fox’a Çocuk İstismarı Suçlaması

Amerikalı oyuncu Megan Fox’un, oğullarını kız evlatlarının giysilerini giymeye zorladığı iddiaları yine gündeme geldi. Daha ilkin bu mevzuyla ilgili tartışmalar yaşayan Fox’un, 5 yıl ilkin aynı sitede yaşayan komşusu, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla bu mevzuyu tekrardan dile getirdi.

Yaklaşık 5 yıl ilkin, aynı sitede yaşayan Twitter kullanıcısı Robby Starbuck, meşhur oyuncu Megan Fox’un oğullarını kız çocuklarına ilişkin giysiler giymeye zorladığı iddiasında bulunmuş oldu. Starbuck, evlatların bu durum karşısında kriz yaşadıklarını ve bakıcıların evlatları teselli etmeye çalıştığını belirtti. Starbuck, mevzuyla ilgili olarak “Bu tam anlamıyla çocuk istismarıdır. Onlar için dua edin” ifadelerini kullandı.

megan

Starbuck, evlatların adam evlatlarının giysilerini giyme isteklerini açıkça ifade ettiklerini de belirtti. Daha sonrasında Tennessee’ye taşındığını ve bu hafta evlatların fotoğraflarını görünce bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşadığını belirtti. Bu durum, Megan Fox’un çocuklarına yönelik ebeveynlik yöntemleriyle ilgili tartışmaları tekrardan alevlendirdi. Meşhur oyuncu ise hakkında iddialara karşı sessizliğini korumaya devam ediyor.

megan

The post Megan Fox’a Çocuk İstismarı Suçlaması appeared first on TV Gündemi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş