Televizyon

Merve Boluğur İddialara Son Noktayı Koydu: Emre Kaya ve Merve Boluğur Sevgili mi?

Çalkantılı aşk yaşamı ile sık sık magazin gündeminde baş köşeye oturan hoş oyuncu Merve Boluğur, bu günlerde ‘Aşk yok, iş var’ açıklamasıyla herkesi donakaltmıştı. Daha önceki zamanlarda pop şarkılarının beğenilen adı Emre Kaya ile dans ettiği esnada kameralara yakalanan Boluğur, aralarında aşk iddialarının ortaya çıkmasına neden oldu. Ünlü oyuncu faal kullandığı geleneksel medya olmayan sosyal medya hesabından vaziyetle alakalı açıklama yaparak iddialara son noktayı koydu.
Murat Dalkılıç ile olan ayrılığı sonrası hiçbir ilişkisinde dikiş yakalatamayan Boluğur için fanları ‘Acaba Emre Kaya mı?’ dedi. Magazinde ilişki iddiaları gezerken oyuncu geleneksel medya olmayan sosyal medya hesabında yaptığı açıklamayla gidişata son noktayı koydu. İşte ayrıntılar…

Aşk Yok İş Var

Evvelki hafta Emre Kaya ile görüntülenen Merve Boluğur, aralarında çıkan ilişki haberlerine cevap vererek ‘İlişki yok, iş var’ açıklamasını yapmıştı.
Geleneksel medya olmayan sosyal medyada bir magazin sayfasının paylaştığı dans videosunu öyküsüne alıntılayan Boluğur,  ‘Dostum demiştim ya… Aşık olduğumu açıklarım’ biçiminde iddialara son noktayı koydu.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri