Genel Kültür

Merve Kült Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Merve Kült filmi mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Netflix Türk filmleri imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

9 Haziran 2023’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix Türkiye orijinal içeriğidir. Toplam 1 saat 39 dakikalık süreden oluşan film, güldürü türünde içeriyor.

Cemal Alpan‘nın yönetmenliğini yapmış olduğu filmin senaristliğini Ceylan Naz Baycan kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Ahsen Eroğlu, Ozan Dolunay,Zuhal Olcay, Ferit Aktuğ, Esra Akkaya, Arif Pişkin, Ege Aydan, Sevgi Burcu Türünz, Levent Meşe ve Mine Tugay benzer biçimde adlar içeriyor.


Yapım IMDb‘de 3 bine yakın oy aldı ve 2,3‘lük puana haiz oldu.

Dizi Uluslararası arenada You do You adı ile yayınlanacak.

Joe Pickett Dizi | Konusu | Oyuncuları | Paramount +

Merve Kült filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Merve, moda düşkünü, emsalsiz ruhlu genç bir hanımdır. Bir gün evinden çıkarılma durumuyla karşı karşıya kalan Merve’nin para bulması gerekir. Bu durum üstüne Merve, paza kazanma umuduyla bir flört uygulaması geliştirir. Ama çekici patronunun onunla ilgili bambaşka planları vardır.


Moda düşkünü, özgür ruhlu Merve evinden çıkarılma riskiyle karşı karşıya kalınca para bulmak için bir flört uygulaması geliştirir. Ama çekici patronunun başka planları vardır.

Merve Kült filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Ahsen Eroğlu, Ozan Dolunay,Zuhal Olcay, Ferit Aktuğ, Esra Akkaya, Arif Pişkin, Ege Aydan, Sevgi Burcu Türünz, Levent Meşe ve Mine Tugay benzer biçimde adlar içeriyor.

Ahsen Eroğlu – Merve
Ozan Dolunay
Zuhal Olcay
Ferit Aktuğ
Esra Akkaya
Arif Pişkin
Ege Aydan
Sevgi Burcu Türünz
Levent Meşe
Mine Tugay

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş