Genel Kültür

Microblading Nedir?

Microblading, kişinin kaşlarını güçlendirmenin giderek daha popüler bir yolu haline geliyor. Cilde pigment yerleştirmek için ufak, ince iğneler kullanan bir tür yarı kalıcı dövme tekniğidir. Bu, rötuş ve bakım gerektirmeden ilkin 18 aya kadar dayanabilen naturel görünümlü, daha dolgun kaşlarla sonuçlanır.

Microblading, son yıllarda büyük popülarite kazanan yarı kalıcı bir makyaj tekniğidir. Kaşlarının görünümünü naturel, kıl benzeri vuruşlarla geliştirmek isteyen hepimiz için ideal bir işlemdir. Süreç, ustalaşmış bir sanatçının, ucunda ufak iğneler bulunan el tipi bir aletle kaşların derisine manuel olarak ince çizgiler çizmesini ihtiva eder. Bu vasıta, herhangi bir hastalık yada ağrı olmadan gerçekçi ve bakışımlı kaşlar meydana getirmeye destek sunar.

Microblading neticeleri cilt tipi, yaşam seçimi ve güneşe maruz kalma şeklinde bireysel faktörlere bağlı olarak iki yıla kadar kalıcıdır. Prosedüre başlamadan ilkin, müşterilerin hangi biçim ve renkte Microblade kullanmaları gerektiğine ve yüz yapılarına en uygun şekilde iyi mi uygulanmaları gerektiğine karar vermek için teknisyenleriyle bir danışma oturumundan geçmeleri gerekir.

Microblading, kaşlarını her gün makyajla doldurmaya gerek kalmadan muhteşem kaşlara haiz olmak isteyenler için hızla haiz olunması ihtiyaç duyulan bir güzellik bakımı haline geldi. Seyrek yada aşırı cımbızlı kaşlardan muzdarip kişiler ile saç dökülmesine yol açan saç dökülmesi olan yada kemoterapi tedavisi gören kişiler için de harikadır. Microblading, güzel duyu güveninizi tekrardan kazanmanızı ve iyi mi göründüğünüz mevzusunda kendinizi iyi hissetmenizi elde eden güvenli ve etkili bir çözüm sunar!


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri