Memur ve Personel Alımı

Migros indirim fırtınasını başlattı! 8 Mart’tan itibaren Migros aktüel ürünleriyle rakiplerini solladı!

Türkiye’nin en büyük market zincirleri içinde yer edinen Migros, onlarca ürün kategorisinde indirimlerini başlattı. Bu günlerde çoğalan enflasyon ve yükselen ürün maliyetleri ile beraber yurttaşlar market gereksinimlerini olması ihtiyaç duyulan yollarla gidermeye çalışırken, Migros da indirimli aktüel ürünlerini duyurdu. 8 Mart tarihinden itibaren Migros, indirimli ürünleriyle tüketicilerin karşısına çıkacak. Peki Migros indirimli aktüel ürünlerinde neler yer ediniyor? İşte ayrıntılar…(*8*)

Temel Yiyecek İndirimleri

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden kabul edilen Migros, 8 Mart tarihinden itibaren geçerli, Migroskop indirimli aktüel ürünlerini duyurdu.
Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri ile yurttaşlara ürün ve hizmet elde eden Migros marketlerde 8 Mart Salı gününden itibaren geçerli olmak suretiyle; Migros tereyağı 500 gram 32,60 TL, Migros yoğurt 3 kilogram 25 TL, Migros hellim peyniri 16,50 TL, Migros un 2 kilogram 14,25 TL maliyetleri ile raflarda olacak.(*8*)

Migros’ta Fırsat Kampanyaları

migros indirim firtinasini baslatti 8 marttan itibaren migros aktuel urunleriyle rakiplerini solladi 62275fc622507(*8*)

Temel gıda ürünlerinin yanı sıra Migros’ta ek olarak pek oldukca ürün kategorisinde daha indirimli ürünler ve kampanyalar da müşterilerini bekliyor olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri