Genel

MSB acı haberi resmen duyurdu! Bir askerimiz daha şehit oldu: Şehidimizin kimliği de belli oldu

Editörün SeçtikleriGündem

MSB acı haberi resmen duyurdu! Bir askerimiz daha şehit oldu: Şehidimizin kimliği de belli oldu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) yazılı bir izahat yaparak acı haberi duyurdu. Bu açıklamada şehidimizin olduğu açıklandı. Konu ile ilgili olarak meydana getirilen duyuruda İs.Uzm.Onb. Mustafa DEMİR, meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak 9 Ağustos 2022 tarihinde şehit olduğu açıklandı.

ACI HABER VERİLDİ

MSB acı haberi verdi. İnternet sitesi üstünden yazılı açıklamada bulunan MSB, Pençe-Kilit Operasyonu Bölgesinde bir askerin şehit bulunduğunu duyurdu.

YAPILAN DUYURU

Acı habere ilişkin MSB tarafınca meydana getirilen duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 6 Ağustos 2022 tarihinde arama-tarama faaliyeti esnasında meydana gelen EYP patlaması sonucu yaralanan ve sevk edilmiş olduğu Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden kahraman tabanca arkadaşımız İs.Uzm.Onb. Mustafa DEMİR, meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak 9 Ağustos 2022 tarihinde şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu vakada yaşamını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet; kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri