Dizi Haberleri

Netflix – Bir Ay Masalı film konusu ve oyuncuları

Bir Ay Masalı adlı film, konusunu Çin mitalojisinden almıştır. Orjinal adı Over The Moon olan film, dijital platform Netflix’in orjinal yapımları içinde yerini alır. 23 Ekim 2020’de gösterilen film, müzikal ve animasyon türü olarak çekilmiştir. Yapımdaki mitolojik karakterler çağıl zamanda izlenmiş ve filmimizde yaşayan bir Ay Tanrıçası’na tanık olacaksınız. İşte, Netflix’in Bir Ay Masalı filminin konusu ve oyuncu ekibi..

ABD ve Çin ortak yapımı olarak çekilen Bir Ay Masalı (Over The Moon) adlı filmin yönetmenliğini Tarzan ve Pocahontas adlı animasyon filmlerinin hikayelerini yazan Glen Keane ve John Kahrs beraber üstlenmişlerdir. Filmin senaristliği ise Jennifer Yee McDevitt ve Audrey Wells’in kaleminden çıkmıştır.

Bir Ay Masalı filminin konusu

Efsanelere dayanan bir Ay Tanrıçası’nın gerçekte var olduğuna inanan ve inancını babasına kanıtlamak isteyen bir genç kızın öyküsünü özetleyen Bir Ay Masalı filmimizde tanrıçayla tanışmak için roket inşa eden ve Ay’a doğru serüven dolu bir yolculuğa çıkma hazırlığı meydana getiren minik kızın maceraları anlatılıyor.

Bir Ay Masalı filminin oyuncuları (seslendirenler)

Cathy Ang, Phillipa Soo, Robert G. Chiu, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho, Kimiko Glenn, Artt Butler ve Sandra Oh

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri