Netflix Dönüşüm Noktası film konusu ve oyuncuları - Webhaberim
Dizi Haberleri

Netflix Dönüşüm Noktası film konusu ve oyuncuları

Netflix’in yeni filmlerinden Dönüşüm Noktası hakkında daha çok bilgiye ulaşmak isteyenler web üstünden araştırma yapıyor. Netflix Dönüşüm noktası filminin konusu ve oyuncuları hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz.

Netflix’in İtalyan yapımı filmler serisine eklediği en yeni film olan Dönüşüm Noktası (La svolta) filmin yönetmenliğini icra eden Riccardo Antonaroli’nin ilk uzun metrajlı filmi olmasıyla dikkat çekiyor. Sade ve sürükleyici bir öykü anlatısına haiz olan Dönüşüm Noktası filminin hikayesi ve oyuncuları film severlerin gündeminde yer edinen konulardan birisi.

Netflix Dönüşüm Hikayesi filmi konusu nedir?

Özgüveni düşük, kaygılı psikolojiye ve yalnızlığı kabullenmiş bir iktisat talebesi olan Ludovico, yaşamının kim bilir en sıkıntılı döneminden geçmektedir. Herhangi bir arkadaşı olmayan ve bir hobiye haiz olmayan Ludovico, yaşamının daha ne kadar bu şekilde gideceği sorusuyla meşgulken, bir mekandan para çalan Jack ile karşılaşır. Çaldırmış olduğu parayı nereye saklayacağını düşünen Jack, Ludovico’nun evini hedef olarak belirliyor. İlk başlangıçta soğuk olan bu ikili vakit geçtikçe yakınlaşıyor ve abi-kardeş ilişkisine haiz oluyor.

Netflix Dönüşüm Hikayesi filmi oyuncuları kimler?

Sade ve gerçekçi hikayesi, azca fakat kaliteli bir iş çıkaran oyuncu ekibiyle ve yönetmen Riccardo Antanaroli’nin başarıya ulaşmış dokunuşlarıyla Dönüşüm Hikayesi son zamanların en beğenilen İtalyan yapımlarından birisi olmayı başardı. IMDb’den 6,8 puan alan filmin oyuncu ekibi ise şu şekilde:

Brando Pacitto – Ludovico

Andrea Lattanzi – Jack

Ludovica Martino

Marcello Fonte

Claudio Bigagli

Chabeli Sastre

Cristian Di Sante

Tullio Sorrentino

Filippo Contri

Grazia Schiavo

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri